Hledáme místo na svatbu

Hezký den, mohli byste mi doporučit nějaké hezké místo na svatbu? Uvažujeme o Mlýnu Davídkov, kde jsme se poznali, mate někdo zkušenost? Svatba bude cca pro 60 lidi - nejlépe okolí Prahy, střední Čechy nebo pak někde u Karlových Varů a tímto směrem od Prahy. Nejlépe statek, stodola apod. Nemusí to byt nijak extra luxusní 😉 díky moc všem za tipy
Odpovědět
Profilova fotka
Co takhle farma na samote u lesa na benesovsku?? ;-) napiste nam poptavku pres formular na nasem webu a ja Vam rad odeslu potrebne informace 8-) anebo me primo kontaktujte na tel.
Odpovědět
@farmaheroutice já jsem se na vás web koukala a je to krásné, ale letos už mate plno, jak jsem četla...
Odpovědět
Profilova fotka
to uz mam dlouho plno 8-) letos to bude asi vsude vzhledem k castemu presouvani atd. kazdopadne bych doporucil pristi rok vseobecne..
Odpovědět
Profilova fotka
Modrý mlýn Byšice, penzion Lony...
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, za náš svatební vyhledávač bych doporučila Na Staré poště, Vltavěnku, Farmu Heroutice nebo Modrou Stodolu. Pokud byste měla zájem, tak bychom Vám rády doporučily náš svatební vyhledávač, přes který můžete zmiňovaná místa rovněž kontaktovat. Najdete tam další dodavatele, kteří vykonávají svou práci ve Vašem okolí. Ať Vám vše vyjde! 🙂
Odpovědět
Dobrý den, ráda bych vám doporučila náš hotel Svornost v Dolních Počernicích, Praha 9. Máme velký prostorný sál s terasou. Připravíme vám vše na jednom místě. Svatební obřad v zahradě, hostinu, a ubytujeme vás a vaše hosty. V případě zájmu nebo prohlídky prostorů, mě neváhejte kontaktovat. Zdeňka Tejkalová,
Odpovědět
Dobrý den, my byli moc spokojení v Modré Stodole...je to v Horoměřicích, kousek od Prahy. Super bylo, že vše bylo na jednom místě. Obřad, hostina, afterparty v super ozvučeném klubu, děti se vyblbli na hřišti...
Odpovědět
Zkuste statek hajecek, je to na plzensku, letos maji jeste nejake volne terminy😉
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?