Hledám místo svatby v Čechách na rok 2022

Ahoj všem nevěstám, ženichům a případným nabízečům svých služeb, Hledám nějaké pěkné místo pro svatbu typu vše na jednom místě pro přibližně 40 hostů (40 hostů by měl být strop). K hostům také přibydou dva pejsci (jeden můj a jeden mamky). Jsou to větší plemena (zlatý retrívr, labrador), mají sociální a hygienické návyky - ráda se domluvím i na konkrétních pravidlech pro pejsky v objektu. Ohledně mé představy: Představuji si pronájem celého objektu, ideálně na víkend, abychom nebyli rušeni cizími lidmi v termínu od června 2022 do září 2022. Nebráním se penzionům, hotelům, chatám ani statkům, kde bych mohla svůj den uskutečnit. Lokalita by se mi líbila u přírodních prostor, jelikož bych chtěla obřad venku, pokud počasí dovolí. Vzdálenostně hledáme něco v Čechách, ať už na horách, Jižních Čechách nebo ve Středočeském kraji. Dekorace, jídlo a pití bych chtěla mít podle sebe, ale nebráním se ani výběru přímo u daného zařízení, popřípadě se ráda domluvím na nějakém kompromisu. Kdybyste měl někdo typ s dobrou zkušeností, nebo nějakou nabídku místa, prosím dejte vědět. 🙂 Budu se moc těšit a přeji hezký den, Sandra 🙂
Odpovědět
Ahoj budoucí nevěsto. Podle popisu by pro vás mohlo být ideální místo stejné, které jsme vybrali my. I když my bydlíme v okolí. Koukni na ,, Jízdárna Hejtmánkovice “ je to nádherné místo se zahradou, penzionem, stodolou atd. Je to v blízkosti Adršpachu - skály, lesy proste příroda
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@pipinkam Ahoj, děkuji moc za typ, vypadá to skvěle, zkusím si tam napsat poptávku. Ještě jednou díky a krásný den, Sandra 🙂
Odpovědět
@janackovairen Ahoj, díky za tip, a jak se místo jmenuje prosím? Abych si ho mohla někde na netu prohlédnout. Ještě jednou díky, Sandra 🙂
Odpovědět
@janackovairen Dobrý den, mohla bych poprosit o více informací (přesná poloha, fotky apod.)? Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@janackovairen Dobrý večer, děkuji za odpověď, Přelouč je pro nás bohužel trochu z ruky. Pokud bychom to však přehodnotili, ozvu se vám 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@suripudu Areál na samotě u lesa v obcí Kozašice u Přelouče. Od 4.5.2022 otevíráme nový areál na samotě u lesa pro rozlučky, svatby, oslavy a firemní akce. Aktuálně máme objednáno dřevo na altán, sociální zařízení, kuchyňku, sklad a pódium který bude hotový do konce roku (ale nejspíš už v listopadu). Velikost samotného altánu bude 8 x 12m. Dřevěné chatky, které budou jen na přespání, začneme budovat hned brzo na jaře, s tím že budou do května hotové. Budou to dvojchatky a jedna samostatná chatka pro novomanžele. Dvojchatek pro začátek bude 5 a v každé chatce bude lůžko 140x200 a patrová postel. Takže celkem nocleh pro 40 svatebčanů. Případně další přespání nabízí se ve stanech na rozlehlé zahradě nebo v ubytovacích zařízení vzdálených 6km. K dispozici v ceně pronájmu stoly, židle a veškeré nádobí až pro 100 lidí ( případně o něco málo víc). Výčepní zařízení se dvěma kohouty, gril na kýtu nebo kuřata. Při chladnějších večerech plynová topidla. Večerní osvětlení, slavobrány budou 2 až 3 na výběr, lucerny, záclony a spousta dalších rekvizit pro výzdobu. DJ- moderátor včetně ozvučení obřadu, her, tomboly, foto koutku, rekvizit do foto koutku, možnost tisku fotografií na místě. Hudba i po půlnoci. Hraje a moderuje manžel. Já bych měla na starosti focení a tisk fotografií ve foto koutku. Možnost i vlastního DJ - moderátora se zapůjčením foto koutku včetně rekvizit zdarma ale bez tiskárny. Zařídíme a doporučíme prověřené dodavatele ale můžete mít i vlastní: Svatební koordinátor, květinova výzdoba, jídlo, pití, fotograf, kameraman, vizážistka. Jde domluvit navíc hlídání dětí, obsluha a úklid, rozvoz. Případně cokoliv dalšího co Vás nápadné 🥰. Cena 50.000Kč plus DPH pro prvních 5 rezervací. Pro další cena bude 60.000Kč plus DPH. Pronájem na 3 dny. Pronájem na více dní za příplatek po dohodě. V případě jakýchkoliv dalších dotazů neváhejte mne kdykoliv telefonický kontaktovat. S pozdravem Irena Janáčková - Sedláčková a Bohuslav Janáček
Odpovědět
@janackovairen Děkuji mnohokrát za nabídku, ale nakonec jsem již místo pro svůj den našla. 🙂
Odpovědět
@suripudu A co jsi nakonec vybrala, jestli to chceš sdílet? 🙂
Odpovědět
Kdyby to pomohlo někomu do budoucna - kritéria víceméně splňuje Statek Břežany 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
@fairym Nakonec jsem vybrala penzion Keramika, který u nás vyhrál. 🙂 Ještě jsem měla v úzkém výběru penzion Horalka a ten byl taky hezký. 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@janackovairen Test
Odpovědět
Profilova fotka
@dana_racko 👍
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?