Grunt no. 135, Těrlicko - recenze

Milé nevěsty, chci se zeptat, jestli jste někdo měli hostinu na Těrlicku v hotelu Grunt no. 135? Jak jste byli spokojení, jaká byla domluva a personál? Slyšela jsem teď docela nepěknou recenzi :-( a máme tohle místo už zamluveno na příští rok....nechci dát na jednu špatnou recenzi, a tak vás prosím o vaše názory a postřehy. Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
@patris_ po 12. srpnu Vám podám informace. Dcera tam jde kamarádce na svatbu.
Odpovědět
@hanule61 super, moc děkuji :-)
Odpovědět
My mame svatbu 7.10.2017 a doufám, ze vse bude OK. V jakem smyslu mate špatnou recenzi? Jestli se mužu zeptat?
Odpovědět
Ahoj,my jsme meli svatbu tento mesic na Grunte a vse slapalo,jak ma,vsichni byli moc spokojeni jak s jidlem,tak prostredim.Obsluha mila.Kdyz tak napis do zprav,jestli te zajima neco konkretnihi:)
Odpovědět
@petule0712 víceméně špatná domluva. Před svatbou, že nic nebyl problém, ale během svatby už jo, a hlavně s vyúčtováním. Bez nějakého upozornění o dost navýšili cenu, což se dozvěděli až při placení...ale je to zatím první špatná recenze a kdo ví jak se pochopili, osobně ty lidi neznám...právě proto jsem založila tuhle diskuzi, abych se dozvěděla víc a uklidnila se :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, bylo by super pak dát recenzi ke Gruntu i na naše stránky, aby to budoucí nevěsty nemuseli hledat v diskusích. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Byli jsme tam na svatbě minulý rok... všechno v pořádku, jídlo perfektní, obsluha příjemná a ty prostory jsou úžasné.. každý si to tam chválil
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky tam máme příští rok na jaře svatbu a rozpočet bez nápojů jsme dostali. Nápoje počítáme 500 Kč /os. Je lepší si cenu nadsadit než být u placení překvapen. Byli jsme i upozorněni, že příští rok se ceny o 10% budou zvedat. Taky jsem zatím od známých slyšela na Grunt chválu.
Odpovědět
Ahoj holky, na Gruntu v Hradišti jsme se brali 7.července. Za mě maximální spokojenost. Vyšli nám ve všem vstříc. Tak jak jsme se domluvili, tak to bylo. Dali pouze na naše pokyny. Řeklo se raut až po prvním tanci a taky tak bylo, byť jsme se zpozdili o 20 minut, díky focení. Co se týče cen. Od samého počátku jsem si dokázala spočítat cenu sama. Poslali předběžnou cenovou kalkulaci rok, do týdne od rezervace, a od té jsem se odpíchla, abych zhruba věděla kolik budeme potom platit. Cokoli jsem nepochopila, chtěla jsem se doptat, volala jsem s paní provozní a ta vždy milá, mi na vše odpověděla. Za mě, nejkrásnější místo pro svatební hostinu, jaké jsem zatím viděla. :-)
Odpovědět
@patris_ tak dcera na svatbě kamarádky 12.8.2017, byla naprosto spokojená se vším. My se účastnili církevního obřadu na zahradě tohoto hotelu. Bylo to úžasné, už proto, že se obřad nekonal pod pergolou, ale na té zahradě s výhledem na hory. Pochopitelně pro konání obřadu pod širým nebem hrálo, velkou roli počasí, ale to se nad novomanžely smilovalo i když nějaký ten mráček se objevil, ale pořád lepší než 34 st. nad nulou ! Obsluha prý byla na úrovni, nádherně prostřené stoly, přesně dle požadavků novomanželů. Vzhledem k tomu, že hotel i sál pro konání svateb jsou na určité úrovni, tudíž se od toho odvíjí ceny. Myslím si, že když majitelé hotelu vyjdou vstříc třem svatbám během víkendu, což bylo právě v termínu dceřiny kamarádky (11.,12. a 13.8.), tak to už vypovídá o spokojenosti se službami, které nabízí Grunt n. 135. A podotýkám, že hosty nevyprovodili hned po půlnoci. Mohli se bavit do dvou do rána... :-)
Odpovědět
@mishkaps @hanule61 Super, moc díky za info, je vidět, že se není teda čeho bát :) Paní provozní je opravdu milá a hlavně vstřícná, takže věřím, že to dobře dopadne 8-)
Odpovědět
Ahoj :) my měli svatbu na Gruntě 19.08. a nemůžu si vůbec stěžovat. Když jsme dostali fakturu po svatbě, byli jsme docela mile překvapeni. Byla to taková částka, kterou jsme si představovali a o které jsme věděli, že nás nezrujnuje a že se vyrovná tomu skvělému jídlu, personálu, domluvě, krásnému prostředí. Paní Biłko je člověk na správném místě a se vším nám moc pomohla. Kdybych si znovu měla vybrat místo, kde bude naše svatba probíhat - určitě by to byl zase Grunt no. 135.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Můžu prosím požádat ty, které jste zde svatbu měly, o přibližnou cenu za osobu? Moc děkuji.
Odpovědět
@zuzka1409 my mel i svatbu ted v říjnu a cena za menu ke odstupnovana 990, 1090, 1190. Tahle cena je jen za jídlo bez alkoholu. Plus se plati pronájem, příprava obřadu atd... Není to levný varianta, ale opravdu stoji za to investovat. My jsme byli nadmíru spokojeni i všichni hostem si chválili jak jidlo, tak prostory, servis ...
Odpovědět
@zuzka1409 jo a ted se bude zase zdražovat. ..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?