Chtěla bych svatební obřad i hostinu na stejném místě. Brno

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky! Brňandy a blízké okolí - kde se vdáváte? Co máte v plánu? Radnici, kostel, nebo jiné místo? Máte v Brně - nebo okolí oblíbenou hospůdku,restauraci, kde ta sláva vypukne? Má někdo v plánu vdát se přímo na místě (Tim myslím např.pěknou hospůdku s venkovním posezením + obřad na stejném místě.) Ráda bych totiž svůj velký den prožila na jednom místě. Plánuje někdo něco podobného? Máte někdo s takovou svatbou zkušenost? Prosím pište, budu vděčná za každý názor. Děkuji :-)
Odpovědět
1
2
Ahojte, chtela bych se zeptat, kolik asi tak stoji obrad v kostele v Brne-myslim v Turanech,nebo mimo centrum. Jsem delsi dobu mimo CZ a nevim vubec nic o svatbach. A na kolik zhruba vyjde dnes svatba dohromady s kostelem a bufetem po obradu( svedske stoly) diky moc.
Odpovědět
Ahoj martja, měli jsem svatbu v Tuřanském kostele v červnu. Za svatbu v Kostele se neplatí, pouze dáváš tzv. příspěvek na kostel. My jsem dávali 2.000,- a následně jsem dovezli výslužku panu faráři, varhaníkovi a paní, která nám velice ochotně nazdobila kostel. Hostinu pro 50 lidí jsem měli v Chrdlicích v restauraci u Honzáku, a vyšla nás na necelých 25.000,- ale s tím, že alkohol jsme platili zvlášť. V ceně je oběd, na večeři raut, kava, nealko,ovocné mísy, v podstatě vše mimo alkoholických nápojů. A byli jsem moc, moc spokojeni, perfektní přístup, dobré jídlo. Tak hodně štěstíčka při výběru, a kdyby jsi chtěla jakkoli poradit, napiš. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kamarádka měla svatbu v židenicích moc se jí tam líbilo, mě se nelíbila akorát ta výzdoba jinak to šlo, hostinu měli u nich na dědině a byla supr
Odpovědět
holky, muzu se zeptat, kde presne se da oddat na Brnenske prehrade???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kamarádi budou mít příští rok v červnu svatbu v hotelu atlantis, je to kousek od brněnské přehrady, maj tam i hostinu
Odpovědět
jeste jednou diky ;-) zkusim pohledat kde presne ten Atlantis je. asi u pristaviste
Odpovědět
Profilova fotka
nenene je v rozdrojovicíh nebo kousek od jinačovic, zkus si ho najít na netu a uvidíš, u přístaviště je myslím santon ;-)
Odpovědět
diky. uz jsem si to nasla. ale nikde zadne info o moznosti oddani. jen ubytovani :-|
Odpovědět
Profilova fotka
oddávají určitě kamarádi tam mají příští rok v červnu svatbu, tak tam zavolej a informuj se, nebo se zkus mrknout na wwwteckakurimteckacz, vím, že je bude oddávat někdo z kuřimi tak se tam mrkni na matriku
Odpovědět
My jsme s manželem oba z Brna, ale svatbu jsme měli v Rosicích u Brna a byli jsme nadšení. Komunikace a spolupráce s paní matrikářkou byla úžasná, místo obřadu krásné, focení v parku taky. Nevolila bych jinak, vřele doporučuju, viz. moje fotoalbum :-)
Odpovědět
V Atlantisu se oddávat dá, mají s tím prý bohaté zkušenosti, matrika Kuřim. Měli jsme to v plánu, ale teď váháme. Obřad pod širým nebem - co když bude pršet? Pak jedině v restauraci a to je divný... A mají strašně drahý nealko, za 2 dl 29 korun, což je fakt síla, to by byly tisíce. Pro 30 + 10 lidí by vyšla hostina minimálně na 45 tisíc, možná víc. Takže hledáme dál... ale zamluvený to máme, pokud nenajdem:-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
BRNO - PROSÍM O RADU: Ahoj holky, plánujeme s přítelem na příští rok svatbu (civilní) - chtěli bychom termín 08.08.08, ale bohužel to vychází zrovna na pátek.. :-S Myslíte, že to bude velký problém?? Přinejhorším bysme teda zkusili domluvit obřad až na odpoledne, aby si každý nemusel brát dovču.. Něhledě na to, že nevím, jestli to vůbec na matrikách povolují :-| Dál se mi jedná hlavně o místo konání obřadu. Moc se mi líbí zámek v Rájci-Jestřebí, ale jelikož jsou naše rodiny převážně z Brna a z okolí Znojma, těch 20km navíc do Blanska už bude zřejmě hodně. Můžete mi doporučit nějaké fajn místečko? (předem zavrhuji líšeňský zámeček, už jsem tam byla několikrát pozvaná a díky tomu tam svou svatbu nechci.. :-D) Představovala bych si buď nějaký parčík, zahradu nebo kapli, kde ale nebudou trvat jen na křesťanské svatbě.. Všem moc díky za příspěvky.. :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Mariánský chrám ve Křtinách
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj clinique já si myslím, že pokud vypíší termíny nebo pokud se domluvíte tak problém nebude :-) a kde chcete mít obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, to kdybych věděla... Mně všechny ty obřadní síně na úřadech přijdou tak strašně studený.., komunistický.. :-( Z příspěvků jsem se dozvěděla, že moc hezký je to prý v hotelu Myslivna. Ale zatím mě nejvíc láká zámek ve Slavkově, no a zámeček v Rájci je úplně božskej.. Byla jsem tam na svatbě spolužačce, měla to tak krásně romantický.. Už mi jde z toho vybírání hlava kolem..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ti věřím kamarádka měla svatbu v buchlvicích a tam je to krásnéééé ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme dneska ulovili termín na Nové radnici :-D Mám radost... mně studená nepřipadá, naopak se mi nelíbí třeba zámeček v Líšni, hlavně kvůli interiéru, je tam hrozně tmavo a ty sedačky mi připadají fakt hrozně ošklivý, nemůžu si pomoct... a celkově takovej zastaralej interiér... nic pro nás ;-) Nová radnice je nádherně zrekonstruovaná, akorát je to hrozná byrokracie a ty 3 měsíce předem... škoda mluvit. Ale už se těším... :-D Jinak na Atlantis jsme se vykašlali, byli jsme tam na obědě a bylo to horší než obyčejná hospoda, brambory nasáklý přepáleným olejem... hrůza. Nakonec jsme zamluvili Kozí Horku, bude to za poloviční cenu a je tam hezký soukromí, výhled na přehradu, velká zastřešená terasa jen pro nás, nakonec se nám to líbí víc než obrovskej hotel...
Odpovědět
clinique: Ahojda, jestli chceš Rájec, tak si to prostě zařiď. My jsme si s přítelem vysnili Kostelní Vydří (okr. Jindřichův Hradec) a co na tom, že bydlíme v Brně a moje rodina bydlí kousek od Brna, jeho v Olomouci, Praze a Berouně - Všichni se projedou minimálně 100km a stejně to přežijou. My budeme ve Vydří týden předem, takže nejbližším příbuzným jsme tam zajistili nocleh, ale na hostinu pojedeme do okresu Blansko, rovných 136 km a myslím, že to bude v pohodě. Takže nějakých 20km navíc bych fakt neřešila. Ostatně, pěšky nepůjdete a autem jste v Rájci během 25 minut. Jinak pokud obřadní síň u Brna, tak v Kuřimi je nově teď nevím jestli zrekonstruovaná nebo přistavěná, ale myslím, že se docela povedla. Tuším na stránkách Kuřimi jsou nějaký fotky a když ne, klidně se domluv s paní matrikářkou, abyste se tam mrkli. Je to moc milá a ochotná paní, určitě vyhoví.
Odpovědět
Profilova fotka
plostice: Ahojky.. Děkuju moc za radičky!!! ;-) Na Kuřim kouknu, ale máš pravdu s tím vysněným místem.. Vidím, že na to nejsme zase tak hrozně.. :-D :-D :-D Takže vzhůru do Rájce!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, my oba bydlíme v Hajanech u Brna , v brně pracujeme, ale svatbu budeme mít na Janově hradě v Lednicko-Valtickém areálu :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj holky, prosim vas,nevite o nekom, kdo se vdaval nebo bude vdavat v hotelu Santander v Pisarkach? Je to neco podobneho jako ten Atlantis - taky obrad + hostina v zahrade. Diky za info.
Odpovědět
hezke jsou taky prostory stare radnice v Brne. cenove to vyjde skoro stejne, jako na zamku. hezka je taky oddaci sin v Zidenicich. no a kdo chce neco uplne jineho, tak se oddava na Spilberku venku i ve vnitr anebo venku v Denisovych sadech. taky si pochvalovali hotel Maximus.
Odpovědět
Profilova fotka
Dancasv: hotel Santander nám nabízela naše svatební agentka - pronájem (včetně ubytování) je cca 30ti. + si musíš ještě zajistit cattering. Jestli na ni budeš chtít kontakt, ráda ti ho pošlu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte náhodou jestli se oddává v kostele u Kapucínů? Jen pro informaci?
Odpovědět
Já se vdávala na nové radnici a bylo do pěkné. Hostina byla na Dominikánské ulici ve Starobrněnském šenku a mohu jen doporučit. Oběd byl pro rodinu 23 lidí + večerní raut 60 lidí a stálo nás to i s alkoholem 35 tis. Pan Labuda je moc příjemný, ve všem nám vyšel vztříc. Jídlo super, a krásně nám to tam vyzdobili. Opravdu vřele poporučuji.
Odpovědět
jelinkovai: Diky, ja se prave v Santanderu vdavam. Sice je ten poplatek dost tucny, ale nakonec jsme zjistili,ze je to pro nas nejvhodnejsi a nejlepsi varianta. Raut nam zajistuje kamarad meho pritele, protoze catering bysme si nemohli dovolit. Pry jsou tam svatby skoro kazdy vikend, tak jsem si rikala, ze narazim na nekoho, kdo uz se tam bral a preda mi zkusenosti. Vy jste nakonec vybrali jinou variantu?
Odpovědět
Profilova fotka
danca: Bohužel jsme museli, bylo to pro nás malé na hostinu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj , tak se připojím, my chceme mít svatbu v lišni, ale slyšela jsem že v židenicích je nádherně.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?