České Budějovice, máte zkušenost? Pivovar Kněžínek, Šindlovská krčma

Profilova fotka
Ahoj všem nevěstám, prosím je tu někdo, kdo měl v poslední době hostinu na výše uvedených místech? Byly jste spokojené? Nebo jiné podobné místo v ČB, se kterým jste měly jako nevěsty osobní zkušenost? Díky moc 😊 Verča
Odpovědět
Ahoj, také aktuálně sháním na termín v příštím roce. Našla jsi nějaké místo kde se vám líbilo?
Odpovědět
Profilova fotka
@tahrea121 Ahoj, nakonec jsme měli svatbu loni 17.10. v pivovaru Kněžínek (obřad v ČB na radnici - byla zima) těsně předtím než se zavřelo vše. Všichni zúčastnění byli moc spokojení, personál mi ve všem vyšel maximálně vstříc, obsluha příjemná, ubytování super, cenově jsem byla až překvapená, čekala jsem i víc. Počet jídel jsme řešili ještě den před svatbou (ale to si asi mohli dovolit jen kvůli tomu, že měli jinak zavřeno..byli rádi za kšeft). v tu dobu už byli zavřené hospody pro normální provoz, tak jsme tam měli soukromí... Jinak je tam pořád celkem dost cyklistů, jak tam mají dvě hospody...a celý areál by neuzavírali, pokud by to nebyla mega svatba. My měli jen 38 osob, asi to ve výsledku byla výhra v té blbé době, jinak by mi vadilo, že tam někdo pořád courá okolo... Na tu šindlovskou krčmu jsme taky volali, ale neměli volné termíny (měla tam před pár lety svatbu švagrová a byla mega spokojená).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?