Čertousy 2015

Ahoj nevěsty, kdo měl/má letos svatbu v Čertousech - Praha 20 :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
V pátek tam fotím :-) Už po třetí, je to tam moc hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Minulý týden jsem tam hrál svatbu. Dobrá volba :-)
Odpovědět
No my máme v Čertousech svatbu za tři dny. Věřím, že jsem si zvolila dobře (místo) ale zajímala by mě organizace ve svatební den atd. Přijde mi, že se zhoršilo jídlo od minulého roku :( Nějaké recenze???
Odpovědět
Recenzí je tu spousty, my tam měli svatbu noooo ... už jsou to dva měsíce :)
Odpovědět
Profilova fotka
My tam meli ted v cervenci..zvolili jsme velmi dobre, svatba byla krasna, jidlo fantasticke a obsluha uzasna! Jen pan majitel par veci trochu zvoral, jinak se k nam a nasim hostum choval skvele a omluvil se..celkovy dojem ze svatby je dokonaly, byl to krasnej den i s tima chybkama..a vsem nasim hostum se tam velmi libilo..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@monastiri organizovane to urcite je a dobre, to se neboj :)
Odpovědět
Profilova fotka
Spokojenost obrovská! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hlásím aktuální info, právě jsem se odtud vrátila :-) Opět super a obsluha fakt jedinečná. O hosty se starají velmi dobře, oddávající byla úžasná, matrikářka příjemná. Pro hosty byl i zvláštní stůl při obřadu s čerstvou vodou s citronem a ledem... :-)
Odpovědět
Tak uz jsem vdana pani. Svatba v Certousech byla naaaadherna ... ALE ... i pres veskerou komunikaci, ze se vse budeme platit na miste (krome zaloh) a odsouhlaseni na hotelu, zda mame vse zaplacene vc. jidla, piti a pokoju, mi prisla faktura s nedoplatkem :-o :-S. Stalo se to uz nekomu? Jak jste to potom resili?
Odpovědět
Profilova fotka
@monastiri tomu moc nerozumim, vy jste platili na miste po akci a pak jeste faktura? Je na stejnou castku nebo za jine polozky, napr.obrad..?
Odpovědět
Ja tomu popravde taky moc nerozumim. Nejdriv prisla faktura s nedoplatkem, pak kdyz jsem poslala email za co to je, tak mi prisla nova faktura za pokoje pro svatebcany. Pritom pri osobnim placeni jsem se ptala, zda je to vc. pokoju a odpoved byla ano.
Odpovědět
Profilova fotka
@monastiri a co mas na te uctence z osobniho placeni? Je teda pravda ze my meli na uctence z kasy i obrad, vyzdobu, ale pokoje ne, ty byli na zvlastnim papiru...
Odpovědět
Článek se načítá
@luccieta A platili jste to hned na miste?
Odpovědět
Ahoj všem, měla jsem svatbu v Čertousech teď o víkendu :) D.
Odpovědět
@monastiri Za co byl nedoplatek?
Odpovědět
Profilova fotka
@monastiri nn my platili vse na fakturu. Prisla nam faktura, kde bylo napsano jidlo,piti, vyzdoba, pronajem, k tomu byla pricvaknuta uctenka z kasy a byl jeste jeden papir, kde bylo rozepsane ubytovani, nicmene bylo zahrnuto v celkove castce k uhrade...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky vypadá to tam nádherně... kolik se platí za obřad a hostinu pro cca 30 lidí? Jen orientačně samozřejmě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuza023 ahoj, za obrad 6000, za standard vyzdobu 4.000, po pulnoci kazda hodina 1.800. Nas bylo 35 a celkovy ucet byl 57.000 kc, je v tom i ten obrad, vyzdoba, dvouchodove menu, raut, veskere napoje, dva pokoje..
Odpovědět
Profilova fotka
@luccieta moc děkuju za info. :-) Myslím že cenově je to přijatelné :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?