Přírodní nehty ozdobené na svatbu. Máte tip?

Profilova fotka
Ahoj, všude zde vidím v 99% inspiraci na umělé nehty ozdobené na svatbu,neměl byste někdo tipy na ozdobení svých vlastních nehtů? Fotečky atp? Děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
@ladygodiva snad se to nesmaže :) mrkni na tuhle galerku, myslím že na přírodní nehty pi nejmelnším namaluješ cokoli jako na umělé, samozřejmě podle délky :) http://www.studiooaza.cz/index.php?pa...
Odpovědět
Ahojky...zdobení ti může udělat nehtařka i na tvé přírodní nehtíky :-) nemusíš mít gelové.
Odpovědět
Profilova fotka
Clarie - moc děkuji:) Hned na to mrknu.
Odpovědět
Profilova fotka
@ladygodiva nemáš za co :) kdyžtak hoď do googlu něco jako "zdobení přírodních nehtů" a když projedeš milion odkazů s jasně umělýma, tak třeba najdeš i nějaké jinačí obrázky :) ale jinak namalovat by meli jít určitě cokoli, případně např kamínky když by se překryli jenom tenkou vrstvičkou gelu zvrchu, ale byly by přilepené na přírodní nehet by taky problém být neměl :) alespoň podle mě, manikérka by určitě řekla přesně :)
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt. Asi do umělých nepůjdu, nechám si lehce dorůst své nehty, pokud to půjde.
Odpovědět
Profilova fotka
@ladygodiva Mám taky svoje nehty a do umělých určitě nepůjdu. Myslím, že klasická francie s kamínkama bude hezká a akorát decentní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím.
Odpovědět
@ladygodiva určitě ti moc rádi udělají svatební nehtíky na tvé přírodní. Pokud by jsi si je chtěla zdobit sama, tak v drogeriích prodávají různé samolepky, které na své nehtíky jen nalepíš a vypadá to kouzelně. Moje kamarádka to taky tak vyřešila a vypadalo to krásně :-D Já sem teda silně závislá :-) na gelových nehtíkách, takže u mě je volba jasná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také budu mít přírodní,ale stejně si každý myslí, že mám umělé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud mi do léta vydrží a jooo se něco nestane, tak budu mít taky přírodní. A taky si dost lidí myslí, že mám umělé, drží mi hezky i dlouhé, tak spíš jen váham, jestli francii, nebo červenou barvu :)))
Odpovědět
Taky budu mít svoje nehty. U mě to bude trochu problém, celej život je nosim ostříhaný na krátko a nenalakovaný, tak to bude i moje první cesta "na nehty" :o)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?