Nalakované nehty přetřené gelem - zkušenosti?

Profilova fotka
Holky potřebovala bych poradit, co si dát udělat s nehty. Nejsem příznivkyní gelových nehtů, které se musí co14 doplňovat a tak přemýšlím o jiné variantě. Zaslechla jsem o možnosti nanést lak a poté gel, který zaručí, že to na nehtech vydží víc než dva dny. Ale dnes mi jedna kamarádka říkala, že tento způsob ničí nehty. Máte s tím nějaké zkušenosti?
Odpovědět
Ahoj, já jsem si taky kdysi lakovala a poté nanášela tenkou vrstvu UV gelu a nechala ztvrdnout v UV lampě. Vydrží to o něco dýl než samotný lak ale o moc dlouho ne, vždy se mi i gel ulomil na konci nehtu. Navíc je složítejší to sundat, je třeba to "opilovat". Nepoznala jsem že by mi to nějak zvlášť ničilo nehty, to mi spíš více ničí lak + odlakovač. Toť moje zkušenost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jitka0905 Ahoj, ja som pred nejakou dobou skúšala gel lak(pravdepodobne to čo myslíš ty) je to špeciálný farebný lak, ktorý schne pod UV lampou a potom sa pretrie gelom skoro ako ked sa robia gelové nechty... Neviem či to ničí nechty pretože ja som ich mala zničené už pred tým od gelových nechtov... Ale je to velmi pekné, vyrží to tak dlho kým ti nezačnú rásť nechty (takže sú vidieť odrasty, hlavne ak máš výraznejšiu farbu), inak pani čo robia nechty mávajú vela odtienov, takže si možeš vybrať...
Odpovědět
Ahoj, ono je více možností. Existuje gel-lac a shellac, to jsou takové spíše "profesionální" barevné gely, kterými si nalakuješ nehty a pak vytvrdíš lampou, ale myslím, že předtím se ty nehty spilují stejně jako u gelových nehtů a pak se to musí odlakovat speciálním odlakovačem a případně zbrousit - tudíž to poškodí nehet jako gelové nehty. No a pak jsou gelové laky "na domácí použití" např. v Rossmannovi mají od Essence. To mám doma a měla jsem to i na svatbě. Mělo by to vydržet cca 10 dní (mě to vydrží tak 3 - 4 dny, ale mimo jiné proto, že se strašně ráda olupuju lak), tetě to třeba vydrželo i 14 dní. A potom se to z toho nehtu sloupne. Můžeš použít normální barevný lak a přes to ten gel (bezbarvý) nebo je ten gel v světle růžové barvě na francouzskou manikúru a naneseš si jen ten.. Používám to už nějakou dobu (ne pravidelně) a neničí to nehty víc než klasický lak, je to o něco šetrnější, než když si olupuješ z nehtů klasický lak.
Odpovědět
Profilova fotka
díky holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@smileforme Ahoj, takže tu sadu na domácí nehty od Essence doporučuješ? Našla jsem to nedávno a zaujalo mě to, ale bojím se, že by mi to na nehtech moc nedrželo, mám docela mastná lůžka - i když běžný lak mi vydrží i pět dní (když se nechá dobře zaschnout). Díky za odpověď, hledala jsem někoho kdo to má odzkoušené :-)
Odpovědět
@peti1707 Mám ji doma a já s ní jsem spokojená, ale nerada bych Ti doporučila něco s čím budeš nespokojená, když nevím, co od toho čekáš ;-) pro mě to má plus - nemusíš si předtím spilovat nehty, neničí je to, uděláš si to doma - tzn. že se nemusím nikam objednat.., mínus - nevydrží to ty 3 - 4 týdny jako od profíků, pokud bys to chtěla použít jen na ten jeden den, je to dost velká investice.. Co se týče mastných nehtů (jako nejsem odborník, je to jen můj názor) - ty si v té sadě koupíš i odlakovač a tím si ty nehty předtím odlakuješ právě aby mastné nebyly..
Odpovědět
Děkuju :-) nečekám efekt gelovek za pár korun, stačí mi když to pomůže, aby se běžný lak neloupal a déle vydržel. Navíc bych po týdnu měla už vidět odrosty a stejná barva by mě asi tak dlouho nebavila :-D výhoda je že se nemusí spilovat. Na svatbu budu mít gellak od nehtařky, jde mi o běžné nošení. Tak děkuju za rady a asi se pro tu sadu brzo vydám :-)
Odpovědět
@smileforme a ještě mě napadá, jde to použít i na laky jiné značky než Essence, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, také mám s tím zkušenost a záleží hodně na nehtech, čím je máš měkčí, tím ti to méně vydrží
Odpovědět
@peti1707 jestli myslíš, jako přetřít laky jiné značky tím Essence gelem a vytvrdit tak ano, používám i jiné značky a rozdíl jsem nepozorovala ;-)
Odpovědět
@smileforme díky moc, už je to doma, tak to hned dneska vyzkouším :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@peti1707 snad budeš spokojená ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Ahoj holky, vidím, že je to tu starší téma, ale myslím, že byste mohly vědět jak mi poradit. Přemýšlím jestli koupit UV lampu na nehty, vyplatí se to? Našla jsem nějaké srovnání https://www.arecenze.cz/uv-lampy-na-n... a koukala jsem, že jsou dost levné, ale zas na druhou stranu se mi nechce pořizovat si další krám, který by mi jen někde ležel a překážel.. Pomáhá to na ty nehty? Vydrží vám lak/gel sušený pod domácí UV lampou dýl než normálně? A pokud myslíte, že se to vyplatí, máte zkušenosti s nějakou z toho článku, případně s jinou, kterou byste mi mohly doporučit? Díky za rady! 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?