Gelové nehty - máte rudé prsty?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
By mě zajímalo jestli jsou po udělání gelových nehtů opuchlé, červené prsty! Viděla jsem hodně fotek a všude je kůže okolo nehtu rudá. Proč? Přece jen přemýšlím nad gelovýma nehtama poprvé v životě a bojím se, že mě pak jen budou bolet prsty.
Odpovědět
1
2
nevěstám, které mají strach z gelovek, dělám jen francii, či nějaké zdobení a vrchní vrstvu gelu (lesk), vypadá to stejně, jako tenké gelovky, vydrží to akorát na tu svatbu, pak se to krásně doma odloupne (jak komu týden až 14dní) a nepoškodí to nehty ani trochu....dělám to i na plesy a říkáme tomu jednorázovky, holky jsou s tím spokojené a stojí to 150-200kč, podle zdobení a délky... :-)
Odpovědět
https://www.facebook.com/photo.php?fb...
Odpovědět
Profilova fotka
@paoo jenže já mam okousané krátké nehty, co s tím? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@radulka57 umele :) zeny by mela mit krasne nehty, jak uz jsem se s moha setkala, mnoho panu si upravenych nehtu vsime :)
Odpovědět
Profilova fotka
@radulka57 Radu to že máš okousané nehty nevadí. Pokud máš své lůžko hodně krátké, bude pro tebe nejlepší zbůsob udělat modeláž tzv. na šablony. Je to šetrnější k přírodnímu nehtu a u kousalek tato metoda lépe drží. Co se týče toho zarudlého jak říkáš. Může být okolí lůžka propilované, proto je to krvavé a zarudlé. Pokud jsou celé prstíky červené, může to být třeba jen blbě focené, a nebo jsou ještě ruce zahřáté z lampy. Vše je o citlivosti vlastních rukou. Rozhodně bych se toho nebála. Já nosím nehty 7 let a nemohu si stěžovat :)
Odpovědět
Myslím, že prsty jsou červené od toho, jak je manikérka drží, přidržuje, mačká, ... možná taky trochu od pilníku.. ale stačí přijet domu, dám si sprchu a všechno je normál.. gelovky nosím rok a půl a už si to bez nich neumím představit :)) mám vroubkované a slabé nehty, takže gelovky mi prozářily krásně ruce a já se cítím tak nějak líp :)
Odpovědět
@radulka57 škoda, že nemám fotku, ale i na okousaných nehtech se dají dělat divy...ovšem jen jestli nejsou okousané strašně moc...to je pak trochu problém
Odpovědět
@radulka57 https://www.facebook.com/photo.php?fb... tak jsem našla jedny přírodní kratší...no ono na těch fotkách nic moc, ale ve skutečnosti byly hezké
Odpovědět
@radulka57 I na okousaných se dá udělat gel a akryl.
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji krásný den, není problém dělat modeláž na okousaných nehtech, záleží kolik nehtu na lůžkách zbývá..:) Ale obecně platí, že čím méně, tím spíše dělat na šablony a já mám vyzkoušeno, že u kousalek je lepší použít akryl. Poškození vlastních nehtů je naprosto stejné u gelu i akrylu, tedy naprosto nesouhlasím s tvrzením, že akryl více nehet poškozuje. Každý materiál gel, akryl, akrygel je pro nehet zátěž a nehet nejásá radostí, ale zase mají klientky radost z krásných nehtů. Pokud lze udělat gel lak či nechat přírodní nehty, tak je to samozřejmě lepší, ale když ne, tak proč se s tím trápit a pokud někdo chce dlouhé a zdobené, proč neudělat modeláž:) Každopádne u hodně okousaných nehtů si nenechejte dělat dlouhé nehty a už vůbec ne tipy, protože vám s největší pravděpodobností v den svatby nějaký odletí, spíše kratší a přirozený něžný vzhled.
Odpovědět
@chris_n Ano! Aspoň jste jedna z mála co by tam nešla. Já jako kosmetička+manikérka, bych tam nešla z důvodu, že nemění vodu po klientkách. Nedesinfikují si nástroje a nic. Většinou tam ženy chodí, aby ušetřily ale odnesou si akorát plíseň na nehtech, záněty nehtového valu.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?