Gelové nehty - jaké zdobení máte vymyšlené na den D?

Debata o tom, jestli normální, nebo gelové nehty sem zde našla, ale není tady nic kde si můžeme poslat odkazy s obrázky, jak asi budou vypadat vaše nehtíky v ten důležitý den ;-) Mám naprosto nejlepší nehtařku v Chrudimi, takže kdo mi je bude dělat je jasný :-) , jen hledám nápady. Bohužel inspirace v albech mě nijak nenadchla :-/ Tak se podělte co vás nadchlo a okouzlilo :-) Díky
Odpovědět
takové mé nej (zatím) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u mě bylo jasno, klasická francie s lehkým stříbrným proužkem a s kamínkem na levém prsteníčku(Muž nemá rád barevné laky na nehty). Přemýšleli jsme, že na ten prsteníček dáme světle zelené zdobení, nějaký malý ornament, ale nakonec jsem se bála, že netrefíme stejnou barvu jako byla košile mého muže, tak jsme to vyřešily tím kamínkem, ať ženich ví, kam nasunout prstýnek. Viděla jsem u někoho i šipku na levém prsteníčku a vypadalo to hezky a vtipně :-)
Odpovědět
V jednoduchosti je krása, takže doporučuji bílou francii bez jakýchkoliv ozdob. :-)
Odpovědět
@evly ta šipka je super nápad :-D nebo něco na ten způsob, aby ženich věděl kam s prstýnkem :-D Opravdu bomba nápad :-) Díky
Odpovědět
@radkaja mám takovej pocit, že to nakonec nebude klasika :-) miluju zdobené a výrazné nehtíky, takže i na svatbu chci nějaké speciální :-) Ono to je i tím, že nebudu mít svatební šaty, ale chtěla bych sehnat nějaké spol.šaty ve stylu 50.let a dáky tomu i nějaký divočejší nehtíku budou ladit. Pokud bych měla nádherný svatební šatky, tak tam bych opravdu volila francii (bílou, stříbrnou, třpytky) a nějaký jemný zdobko :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?