Alergie na gelové nehty - jaké tedy?

Zdravím. Chtěla bych se zeptat, třeba se tu s tím už někdo setkal, mám alergii na gelové nehty. Dělala jsem si je doma a jednou se mi spustila taková alergická reakce, že jsem se v noci vzbudila jak si nehty dřu o prostěradlo a škrábu si je až do krve, takže od té doby uv gel, ani gellak není možný. Mám trošku obavy že to bude i to samé s akrylem (asi reakce na chemii v barvě). Zkusila jsem levné gely z Aliexpressu ale i drahé z kamenných obchodů a reakce vždy stejná, svědění a za týden rozpraskané konce prsů až do krve. Moje otázka je, jak teda řešit nehty na svadbu? Ještě chvíli mám čas, ale chtěla bych se již teď informovat jaké jsou možnosti. Moje nehty mám poměrně dlouhé, jsem schopná si je nechat narůst, ale jsem tak šikovná, že vždy, když potřebuju aby byly dlouhé (promoce, focení), tak jsem schopná si je za jeden den všechny olámat ... Na svatbě bych chtěla mít baby boomery, ale nevím jak moc je to v mojem "stavu" reálné ..... Budu ráda za všechny rady :).
Odpovědět
kup si vyzivu na zpevneni , mazej kremy a nech si prirodni... to je moje rada kdyz mas takoveto problemy , nemyslim ze ti to stoji za takovy utrpeni si delat umely sracky ktery ve vysledku nikoho nezajimaj a je to jen pro tebe a tvuj pocit .... 😉
Odpovědět
@nicorodriguez A tobe se gelovky fakt libi? Mne to prijde neprirozeny a osklivy. Zkus p-shine. Navic souhlasim, koho zajimaji nehty, pokud jsou ciste a ostrihane?
Odpovědět
Profilova fotka
Netusim, co jsou baby boomery, ale myslim, ze neni povinnost mit na svatbu umele nehty. Sikovna pani ti udela peknou manikuru i na prirodni nehty. Ruce s prstynky budes mit na 1 fotce a jinak nikoho zajimat nebudou.
Odpovědět
Baby boomer je vzhled, něco jako francie, jemné přecházení z růžové do světlejší, až do bílé. Já mám právě obavy, že sice si načančám nehty, ale v tu nejmíň vhodnou chvíli si je o něco zalomím, jak to tak umím (kolikrát si potáhnu kalhoty a nehet je fuč)... Vitamíny jím, ty na vlasy a nehty z DM a pak Biosil a nepřipadá mi že by se to nějak zlepšilo (jím už v řádech měsíců). A ano, umělé nehty se mi líbí. Né vždy musí být na 10 cm dlouhé a osázené diamantama ;).
Odpovědět
@nicorodriguez Já jsem samozřejmě neměla 10 cm dlouhé osazené kamínky, měla jsem krátký nehty a na tom nude lak a i tak to vypadalo směšně.
Odpovědět
Profilova fotka
Také mám zkušenost, že když to nejvíc (ne)potřebuju, tak se mi nehet ulomí. A všechny pak musím zkrátit. Přesto se přimlouvám za přirozenou manikúru, bez umělých nehtů. I krátké (když se tedy nedej bože ulomí) upravené vypadají moc pěkně.
Odpovědět
No, asi to vypadá že to tak dopadne :). Já chtěla i pro můj pocit, moc mi nejde o to že to bude jen na jedné fotce, prostě se chci líbit i sama sobě bez ohledu na fotky :). Třeba ještě příjde někdo s nějakým nápadem, ale mám trošku obavy že asi nebude moc co nového vymyslet :).
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych zkusila oslovit nejakou sikovnou manikerku, ta by mohla vedet, jake jsou moznosti😊
Odpovědět
A co obyčejný lak na nehty?
Odpovědět
@japrinceznicka S ním to asi nakonec skončí, ale napsala jsem zde i proto, že je tu poměrně dost ženských a třeba se najde nějaká, která s tím má stejný problém a ví, jak to vyřešit :).
Odpovědět
Já nedám dopustit na striplac.
Odpovědět
@akolecar To jsou sloupávací laky, že? Je fakt že ten doma mám, používám a vlastně mě to ani nenapadlo, díky! :)
Odpovědět
Článek se načítá
Zajdi na ibx a potom Bb jde udělat lakem a dneska už se dělají hodně "přírodní" laky na nehty. Určitě ne žádný akryl, to je vetsi alergen, než gel. Gel, gelllaky, striplac atd. je to samé, to nepoužívej vůbec...
Odpovědět
Ahoj, zkus jeste vyzkouset shellac, je šetrný, ale zda na nej budes mit alergii, tezko rict. Takze to chce vyzkouset, ja chodim do salonu krasy, kdy mi gelovky sundaly a nehty daly dohromady. Mela jsem je hodne znicene a shellac mi pomohl. Nehty jsou hezky upravene a nelamou se. Ja chodim do dolcediva salonu, tak kdyztak mrni na jejich stranky ;-)
Odpovědět
@verunka9999 nad shellackem jsem premyslela, ten nehty i zpevni, nebo je to jen lak s barvou?
Odpovědět
@nicorodriguez Mám podobný problém, nesnáším umělé nehty a moje vlastní jsou mizerné kvality. Nehty si lakuji maximálně jednou do měsíce, ale to asi i z lenosti :-D Shellac jsem zkoušela na doporučení, ale nehty pod ním jsme měla po sundání rovněž úplně zničené :-( Ale ja fakt, že držel dlouho a vypadal dobře. Takže můj plán na svatbu je nehty rovně zastřihnout, možná vzít bezbarvým lakem a nazdar :-D Nebudu ze sebe dělat ve svatební den někoho, kým nejsem. :-)
Odpovědět
Já sem si nehty na svatbu akorát ostříhala, aby byly stejně dlouhé. Žádný lak, gel nic.... Navíc pěkné gelovky umí málokdo, většinou to jde poznat a osobně se mi to nelíbí. Každopádně zrovna řešit nehty když je kolem svatby takových starostí mi přišlo dost zbytečné ;)
Odpovědět
@susieanne Já právě nosím svoje a delší, neumím už pracovat s úplně ostříhanýma nehtama :). Ale jsem takové poleno, že když se to nejmíň hodí, tak jsem schopná si během 2 minut zlomit třeba 4 ty nehty :-D. @smajiska já si vše řeším hodně dopředu a udělat si hodinu čas na nehty mi nepříjde až tak strašné vytrhnutí z režimu :-). Mě nejde o francii nebo něco tomu podobného, to se mi samo nelíbí. Mám najitý styl který bych chtěla, mám ho ve fotoalbu :-). Teď jsem našla pár videí že to holky nějak zvládli i na vlastní nehty, takže o provedení moc starost nemám, ale spíš o to, aby mi to vydrželo a nezlámala jsem si všechno hned při prvních dvou dveřích :-D.
Odpovědět
@nicorodriguez Jukla jsem do fotoalba - a vypadá to opravdu pěkně! :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?