Květinová výzdoba - okolí Olomouc

Ahoj, svatbu budeme mít v srpnu 2020 a potřebuji sehnat někoho z okolí,kdo zařídí květiny, vzhledem k tomu, že bydlím v Praze a Olomouc a okolí téměř neznám, tak potřebuju poradit a doporučit :-) Svatba bude na Mlýně, takže prostory budou v hodně přírodních materiálech a celá barva svatby by se měla ubírat do námořnické modré, mentolové, pudrové až starorůžové a samozřejmě bílé :-) Budu ráda za jakýkoliv tip
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikaharapat
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikaharapat - více na Vyzdobanaklic.cz (kamenný obchod Troubelice 352/Uničov okr. Olomouc).
Odpovědět
Moc dekuji za reakci. Hned jak to pujde, prijedeme se podívat :-)
Odpovědět
měla jsem ze Salon květin Olomouc, mají prodejnu poblíž kostela sv. Mořice. Mají průběžně velký výběr a kytky moc hezké, i objednají vše potřebné.. dobré je nachystat si obrázky. Ocenila jsem že se snažili abych se vešla do cenového limitu (pro představu - platila jsem cca 8 tis: moje kytka (ta byla hodně drahá), věnec, házecí kytka, 4x družičky, 10x menší svazek na stoly, 2 x na slavobránu, 3ks vývazky (svědci a ženich), něco málo na dort. Moc se mi nelíbily kytky na slavobránu, na stolech to taky nebylo až tak extra, ale byla to otázka ceny a taky výdrže květin na té slavobráně. Zato z věnce jsem byla nadšená, krásně držel celý den, přesně podle mých představ. Objednávat cca měsíc předem. Můžeš se podívat ke mně do alba
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?