Vizážistka na svatbu, Praha, 8.2.2020

Dobrý deň, máte niekto typ na nejakú naozaj schopnú vizážistku, ktorá ma nalíči a učeše v deň svadby? :) Chcela by som jemne líčenie (nemusí byť extremne viditeľné na fotkách), všetko mi príde dosť výrazné v portfóliach, ale samozrejme chápem, že to tak byť musí kvôli tomu, aby to na fotkách bolo aspoň trochu vidieť. Proste by som rada niekoho, s kým máte skúsenosť, že "plný priania nevesty" a nemaľuje všetkých na "jedno kopyto". Ideálne cena do 4-4.5 tisic aj so skúškou (myslíte, že je to málo?). :) Svadbu mám 8.2, čo je trochu plesová sezóna, tak už by sa asi patrilo hľadať :) ďakujem za typy :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ah1234 lokalita ?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den. Velice ráda se o Vás budu starat v den svatby. Nabízím kompletní služby líčení + účes. Nabízím výhodné balíčky při koupi zkoušky líčení a účesu. Pokud máte zájem, mrkněte na mé stránky. Ráda s Vámi vše proberu osobně nebo po telefonu. Hezký zbytek dne, Kristýna
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, zaslala jsem Vám zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslala jsem Vám zprávu do interní pošty. Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslala jsem Vám soukromou zprávu s nabídkou :-) Krásný den Iveta K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín svatby mám volný, takže se Vám v případě Vašeho zájmu budu ráda věnovat :) Mrkněte na profil zde či na facebooku pro přehled mých prací :) Krásný den. Lucie
Odpovědět
Profilova fotka
@ah1234 že své zkušenosti mohu doporučit Yourmakeup. Lucie je skvělá
Odpovědět
@luciesen dobry den, napiste mi prosim sukromnu zpravu s nabitkou na licenie+vizaz+skusku. Dakujem. :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?