Vizážistka na poslední chvíli

Zdravím všechny a prosím o názory a případně doporučení na vizážistku/hair stylistku... Svatbu mám 10.9. a s mojí vizážistkou je šílená domluva, nejdřív skoro neodpovídá na zprávy, neuvěřitelný problém se dohodnout vůbec na nějakém termínu zkoušky a v týdnu jsem měla mít konečně plánovanou zkoušku a večer předtím to opět odpískala (prý rodinné problémy), takže v tuto chvíli si vůbec nemůžu být jistá, jestli je na ní spoleh nebo ne a upřímně už ji ani nevěřím, že tu zkoušku zvládneme a i kdyby ano, tak jestli vůbec v den D dorazí. Navíc nebydlím v místě svatby, takže jsem se ještě trmacela tu cestu a ona to pak takto odřekla... Jsem z toho samozřejmě špatná, ale teď nevím... Zkoušela jsem se poptat jinde, ale vzhledem k termínu jsou samozřejmě všichni zabraní, takže takto rozhazuji sítě, zda se nenajde někdo, kdo je ještě volný nebo nějaké doporučení od někoho z vás. Ještě mě zajímá, zda tu je někdo, kdo zvládl účes a make up bez zkoušky a byl spokojený, případně jestli někoho líčila kamarádka nebo se líčil v případě nouze sám? (já mám totiž strach, že to takhle nakonec dopadne a potřebuji trochu povzbudit)
Odpovědět
Ještě jsem zapomněla dodat, že svatba je v okolí Chomutova. Omlouvám se, z textu mi to nějak vypadlo...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?