Menu Forum

Vizážistka + kadeřnice na svatbu v Ostravě 26.4.2014

21. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
delfiver
Registrovala se 7. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Ostrava.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
delfiver
Registrovala se 7. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Ostrava.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
 Dobrý den, hledám na 26.4. 2014 vizážístku a kadeřnici. Mnou razervovná slečna se mi právě zrušila rezervaci emoticon Prosím, kdo má volný termín a přijatelné ceny emoticon
14. bře 2014 v 11:37  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
barbarabortlova
Make Up Artist Barbara Bortlová
Barbara Bortlová PRO

Krása - Region Ostrava
47

“Poslušně hlásím, že od 9.6. opět nějakou dobu nebudu dostupná zde na beremese. Pro objednávky či dotazy využijte mail barbara.bortlova@seznam.cz, či FB stránku Make Up Artist Barbara Bortlová. Díky! :) Barbara”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
barbarabortlova
Make Up Artist Barbara Bortlová
Barbara Bortlová PRO

Krása - Region Ostrava
47

“Poslušně hlásím, že od 9.6. opět nějakou dobu nebudu dostupná zde na beremese. Pro objednávky či dotazy využijte mail barbara.bortlova@seznam.cz, či FB stránku Make Up Artist Barbara Bortlová. Díky! :) Barbara”
(Před 1 rokem)

@delfiver Dobrý den, tento termín mám volný, koukněte na můj profil a v případě, že vás má práce zaujme, ozvěte se do zprávemoticon
Barbara
21. bře 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
11. kvě 2014 ve 21:08 • gabi196