Vizážistka a kadeřnice v jedné osobě - 15.7.2017 Praha

Profilova fotka
Hledám příjemnou, milou vizážistku a kadeřnici v jedné osobě za rozumnou cenu. Nemá někdo dobrý typ? Děkuji, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Petro, tento termín mám volný a moc ráda Vám poskytnu svoje služby. Ukázky mojí práce, najdete zde nebo na FB. V případě Vašeho zájmu, ráda zodpovím všechny Vaše dotazy na emailu. :-) Hezký den Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Petro, Uvedeny termin mam take cas, líčím i češu a pro své nevěsty mám pro letošní rok akci 10% slevu na zbozi ze svatebního obchudku- od organz, košíčku na koláčky, svatební knihy, vývazky, svatební stromy, bižuterie svatební a mnoho jiného😊. Ukázky prace zde, nebo na fb stránkách- mam zde i jednu nevestu z Prahy- Zuzku- te se na mne muzete zeptat přímo, nebo Vám na reference mohu dat kontakty (bohuzel fotek neni tolik, jako nevest ;) ) V případe zajmu mi napište sem nebo na fb. Preji pekny den, Alice LA DEKOR
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám prozatím také volný, takže pokud byste měla zájem, velmi ráda se o Vás ve svatební den postarám :-) Mrkněte zde na můj profil, či na můj firemní profil na facebooku, kde mám ukázky svých prací a v případě zájmu se neváhejte kdykoliv ozvat pro bližší informace. S pozdravem Lucie.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Petro, pokud budete chtít, ráda Vás nalíčím i učešu. Mé webové stránky najdete na mém profilu. Hezký den, Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?