Menu Forum

Vizážistka - 21.08.2015 - Libochovice a okolí

25. bře 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
pavca_eli
Registrovala se 18. března 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2015
    Region Louny
fotoportrét
fotoportrét
pavca_eli
Registrovala se 18. března 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Svatba byla 21. srpna 2015
    Region Louny
 Nemáte někdo doporučení na vizážistku v okolí Libochovic?
25. bře 2015 ve 14:31  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petramuzikova
Make-up Artist - Hair Stylist Petra Mužíková
Petra Mužíková PRO

Krása - Region Praha
29

“Za letošní sezonu jsem měla tu čest ve Svatební den zkrášlit 41 nevěst... 44 svatebčanek a najela jsem 2 694 km. Dostala jsem nespočet krásných sms, e-mailů a dárečků. Srdce mám plné vzpomínek, které tam navždy zůstanou. Sem dojatá při tomto součtu, bylo to krásných několik měsíců a všechny nevěsty, jste byli báječné a nezapomenutelné! Děkuji za krásnou svatební sezonu”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
petramuzikova
Make-up Artist - Hair Stylist Petra Mužíková
Petra Mužíková PRO

Krása - Region Praha
29

“Za letošní sezonu jsem měla tu čest ve Svatební den zkrášlit 41 nevěst... 44 svatebčanek a najela jsem 2 694 km. Dostala jsem nespočet krásných sms, e-mailů a dárečků. Srdce mám plné vzpomínek, které tam navždy zůstanou. Sem dojatá při tomto součtu, bylo to krásných několik měsíců a všechny nevěsty, jste byli báječné a nezapomenutelné! Děkuji za krásnou svatební sezonu”
(Před 2 lety)

Krásný den. Vámi poptávaný termín mám volný emoticon Koukala jsem se i na mapu a je to za Vámi kousek, tak koukněte na moji práci a pokud by jste měla zájem napište... Budu se těšit... S láskou Petra emoticon
25. bře 2015 v 17:49  •  www.facebook.com/profesionalnivizazistkapetramuzikova  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veravokata (29 r.)
Věra Vokatá - vizážistka
Věra Vokatá PRO

Krása - Region Kladno
1
fotoportrét
fotoportrét
veravokata (29 r.)
Věra Vokatá - vizážistka
Věra Vokatá PRO

Krása - Region Kladno
1
 Dobrý den, jsem vizážistka z Kladna, takže k Vám to mám blízko emoticon Váš termín mám ještě volný! Podívejte se na můj web a v případě zájmu mě kontaktujte... VV
25. bře 2015 v 19:56  •  www.veravokata.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí