Tmavý oblek s modrou vestou pro ženicha? Pořaďte

Ahojky všem, prosím potřebuji poradit od někoho kdo má trochu víc představivosti než já! Ženich bude mít na sobě tmavej oblek, ale pod ním tmavě modrou vestu! Pod oblekem ta vesta bude schovaná ale při hostině až si sundá sako bude vidět. Já chtěla barvu svatby ladit do bílo-zelena. Bílá kytka u ženicha by také nebyla špatná, ale co ta zelená barva na dortě a všude okolo... Jakou barvu kravaty zvolit - asi modrou, že? A bude se vůbec k jeho obleku zeleno-bílá svatba hodit? Jakou barvu byste volili vy? Přípravy máme na začátku, ale v tomhle by se chtělo rozhodnout... Děkuji za každou radu!!!
Odpovědět
ahoj, modrou a zelenou bych nekombinovala...musi tu modrou vestu mit? pokud odmita zelenou, tak bych navrhovala bilou nebo smetanovou nebo neco takoveho na vestu i kravatu...
Odpovědět
Profilova fotka
musi vobec mat tu vestu?
Odpovědět
souhlas s laleetou proc by musel mit vestu? muze jit klido jen v obleku a kosili ;-) rozhodne bych to nekombinovala pokud to chces ladit do bilo zelena tak at si veme vestu bilou pokud chce vestu a je to
Odpovědět
Ahoj, vesta by měla být z téhož materiálu a barvy jako je oblek nebo pak koupit set - vesta, kravata, kapesníček ;-) Jinak by se to kombinovat nemělo.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Souhlas, že vestička by měla ladit s oblekem a pokud neladí, lepší ji nebrat vůbec, vypadá to pak jak pěst na oko (není-li teda vestička sladěná alespoň s košilí třeba v šampaň barvě, no každopádně tmavý oblek a modrá vestička nee)...Pokud máš svatbu do bílozelena, pak cokoli modré, bych vypustila... ;-) Pokud máš bílozelenou svatbu a chcete tmavý oblek pro ženicha, tak buď se stejnou barvou vestičky nebo bez vestičky, se světlou košilí a zelenkavou kravatou... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak děkuju za názory...no jo já si to myslela - jen jsem potřebovala utvrdit....ach ta představivost...Jinak začínám uvažovat o jiné vestičce....anebo holt jiné barvě...inspirací tu je dost! TAk ještě jednou děkuju! ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?