Svatební účes a líčení - 29.6.2019, Praha

Dobrý den, teď jsem přijela ze zkoušky líčení a účesu a naprostá katastrofa. Když jsem se viděla v zrcadle, skoro jsem se rozbrečela. Účes spadl ještě než jsem přijela domů a odlíčit jsem se musela již v salonu. Našla bych tu prosím na termín 29.6.2019 do Prahy kadeřnici, která udělá vlny v rozpuštěném účesu, které by vydržely celé odpoledne? Dále hledám kosmetičku která pracuje s kvalitní kosmetikou, ví co je fixátor makeupu, umí skrýt nedokonalosti pleti, kruhy pod očima, umí vykonturovat obličej (ne typu tváře jako Marfuša), a zvládne kouřové líčení na oči, eventuelně by dala trsy na řasy? Popřípadě nevěsty, mohly byste doporučit někoho šikovného? Moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky den preji, to je mi moc lito a uplne Vas chapu. V kolik hodin potrebujete byt prosim hotova ?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu své služby v tento termín. Více píšu do zprávy Iveta
Odpovědět
Dobrý den, nabízím celkovou Svatební Vizáž, ( Makeup, účes, svatební šperky v barvě svatby )😉 Pracuji s profesionální francouzskou kosmetiku Maqpro. Kontakt: 723504340 Marushka
Odpovědět
Profilova fotka
@ardel Dobrý den, používám trsy řas, fixátor značky Skindinavia, kosmetiku Tarte, Chanel, Dior, Clinique, MAC, Clarins, Make-up for ever, Bobbi Brown, aj. Ráda se o Vás postarám. Napište :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já už jsem po zkoušce (včera) a určitě doporučuji Michaela Polomis (líčení i účes). Najdete ji na fb. Byla jsem ohromená! :)
Odpovědět
Moc děkuji všem za reakce! Bohužel jsem stále nesehnala. Vizážistky a kadeřnice které mě dle fotografií zaujaly již nemají tento termín volný. Nemá ještě někdo doporučení?
Odpovědět
Profilova fotka
@ardel Dobrý den. Dívala jste se na mé portfolio? S pozdravem Tereza Dadová
Odpovědět
@tereza_dadova_visage Ano dívala, jen hledám trochu jiný styl líčení. Velice Vám děkuji za reakci :) S pratelskym pozdravem, YS
Odpovědět
Profilova fotka
Zkoušela jste Lucie Průžková? :-)
Odpovědět
@modrokvet Nezkousela, dekuji za tip, jdu ji zkusit napsat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ardel Mohu někoho doporučit? Pošlete mi prosím do zprávy, jaké máte představy o líčení a účesu. S pozdravem Tereza Dadová
Odpovědět
@tereza_dadova_visage napsala jsem zpravu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Už jsem našla. Mockrát všem děkuji! :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?