Svatebni líčeni a uces, Kladno, 27.8.2016

Ahoj, shanim na 27.8.2016 sluzby liceni a uces. Jsem z Kladna. Predem dekuji za rady a nabidky. Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout svoje služby :-) . A pokud ještě nemáte svatebního fotografa, poskytujeme na svatební den i slevy. Krásný večer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem vizážistka a vlasová stylistka. Ráda Vám nabídnu své služby. S přáním hezkého dne, Ester Macháčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Katko, Váš termín mám zatím volný, nabízím tedy svatební vizáž i účes- pár fotografií zde v albu, popř více a reference na mých FB stránkách. Mám v Mělníku rovněž svatební obchod, tak pokud byste uvažovala o líčení a účesu a ještě se chtěla podívat na nějakou výzdobu nebo dekorace nebo bižuterii, můžeme se domluvit na nezávazné konzultaci při kafíčku😊 Přeji hezký većer, Alice
Odpovědět
Profilova fotka
je ja se taky pridam, taky jeste nikoho nemam, svatbu mame az v zaří..tak se na vás dámy taky kouknu :) Jsem ze Slaneho :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jain_a Dobrý den, Slaný je ode mne opravdu kousek, pokud budete chtít, přijeďte se podívat do našeho obchůdku, kde mám i svatební dekorace a doplňky a můžeme se nezávazně pobavit o Vaší představě líčení i účesu :). Samozřejmě pokud by se Vám hodil jiný ćas, než je otevírací doba, tak se můžeme individuálně domluvit- to je výhoda, že mám obchůdek hned vedle v baráku😊. Budu se na Vams případně těšit:) Hezký den, Alice
Odpovědět
Profilova fotka
@ladekor děkuji za nabídku, mám vás uloženou vše musim jeste promyslet ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, to je jasné, nic se nesmí uspěchat :). Když byste se pak rozhodla, tak raději co nejdřív napište, ať si Vás rezervuji, sezóna pomalu začíná a termíny se plní :). mějte se hezky, Alice
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?