Na kolik hodin ve svatební den domluvit vizážistku?

Profilova fotka
Holky, jak si časově domlouváte vizážistku? Mě bude líčit doma, ale do 9h ráno musí být hotová, pak má další a já mám obřad až v 13h, tak se mi to zdá dost brzo?
Odpovědět
my máme obřad na 11 hodin. Kadeřnici mám na 7 ráno, vizážistu na 9.30. Pojedu za oběma.
Odpovědět
a my máme obřad na 12.30, kadeřnici budu mít tak na 8.00 a vizážistka přijde ke mně domů na 10.30, mělo by to trvat asi 3/4 hodiny.
Odpovědět
To mně přijde taky brzo. My máme obřad ve 12, ale pojedeme tam skoro 30 km, takže předpokládám odjezd nejpozdějc v 11, líčení a účes trvá tak 2 hodiny, takže si to domluvim asi tak mezi osmou - půl devátou. Ale to teprve začne! Ty bys vlastně musela od 9 být už komplet "hotová". To jsou 4 hodiny a to mi přijde dost. Aby to pak bylo ještě v původním stavu.
Odpovědět
Profilova fotka
montonik: to je určitě brzo :-) Já jsem se dnes domlouvala se ségrou, obřad máme až v 13.30, tak na 9-tou by přišla, bude mi dělat vlasy (cca 1,5 hod.) a líčení (cca 1/2 hod.), na 11-tou chci aby přijeli hosti, ozdobíme auta atd., po 12 odjezd, abychom měli rezervu, ve 13 tam budeme, v 13.30 obřad. Nevím co budeš dělat ráno v 9 hod. nalíčená... dokonce mi ségra řekla, že vezme s sebou pudr atd. a přepudruje mě klidně v průběhu dne, kvůli fotkám :-)
Odpovědět
Já plánuju vzít s sebou lesk na rty, ten jde většinou hodně rychle dolu. Možná pudr (kvůli fotkám - nechci vypadat jak mastnej knedlík). Ale stejně ho použiju určitě nejdřív na hostině, před obřadem si na to určitě ani nevzpomenu :-D Právě proto bych dokončila tu vizáž tak trochu "na poslední chvíli", aby byla šance, že to bude v těch nejdůležitějších chvílích perefktní.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak budu asi hledat jinou. Je fakt, že do obřadu by bylo fakt ještě dlouhá doba. Akorát tohle byl fakt konečně někdo, kdo mi cenově vyhovoval.
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud pracuje opravdu kvalitne, tak by uces i liceni melo bez problemu vydrzet. Pokud se mi stane, ze mam dve nevesty za sebou a jedna je hotova delsi dobu pred obradem, tak radim jen prepudrovat a doplnit lesk...tot vse...vse bez uhony vydrzi
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Mě to teda taky přijde zbytečně brzo!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zkouška svat. líčení = 1 hodina... předpokládám, že i potom to bude cca 1 hodina... (zkouška viz album) Ale vlasy potrvají dýl... takže to chce stejně začít brzo ráno :-)
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?