Mám se vdávat se s brýlemi nebo bez nich?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Chtěla jsem se s Vámi poradit, jestli některá z Vás něřeší problém brýlí ve svatební den. Já je nosím stále, a bez nich jsem docela slepá :-( , přemýšlela jsem o čočkách, přítel mi však řek, že mi moje brýle sluší a že je na ně zvyklí, tak nevím. Jestli s brýlemi nebo bez, díky za rady :-D
Odpovědět
Ahoj holky! Já nevím proč ale mě se na svatbu brýle nehodí... Taky je mám, jsem bez nich total slepá, ale na svatbě budu s čočkama... Myslím, že svatba je něco vyjímečného, brýle mám na nose každý den.. Na fotkách některé brýle nevypadají hezky, některé se vyloženě hodí třeba i barevnou kombinací. Jelikož mám ale jen jedny a kvůli svatbě si další pořizovat nebudu, tak volím čočky... aspoň si na jeden den budu připadat jako neslepoň :-D
Odpovědět
souhlas... mám své brýle ráda, a beru to jako doplněk ale k bílým šatům ty moje červené výrazné se fakt nehodí, takže budu mít čočky...ty nosím v létě i tak
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,budu se vdávat 4.7.2009,nosím brýle,mám skoro 4 dioptrie.chtěla bych na svatbu kontaktni čočky.Zajímalo by mě kolik stojí v optice vyšetření zraku a učení nasazování kontaktních čoček?CHtěla bych spíš ty jednodení.
Odpovědět
mne sa tiez okuliare k svadobnym satam nehodia, je par neviest, ktore sa pekne zladili, ale tradicne saty, zavoj, korunka a okuliare, moj sukromy nazor - nie. milotice - niekde je to vysetrenie aj zadarmo, jedondenne sosovky su z hygienickeho hladiska najlepsie ale aj najdrahsie, ja nosim mesacne. Odporucam zacat s tym nosenim par tyzdnov pred svadbou aspon, az si oci zvyknu ;-) aj ked tie moje si zvykli hned x-)
Odpovědět
Profilova fotka
milotice, platila jsem 500 a dostala jsem k tomu vzorek roztoku zdarma a pár čoček a pouzdro. Já se budu vdávat taky s čočkama, byť mi brýle sluší.
Odpovědět
Profilova fotka
milotice2009: Já mám dioptrie skoro stejné jako Ty (3-3,5) a hned od začátku jsem byla rozhodnutá, že na svojí svatbě nechci brýle, protože se mi to ke svatebním šatům prostě nelíbí. Musím říct, že jsem nakonec udělala moc dobře. :o) I když mě všichni znají s brýlemi a ji já jsem bez nich jak bez ruky, tak jsem vážně strašně moc ráda, že jsem se rozhodla pro čočky, protože jsem se tak cítila mnohem líp, taková jakoby hezčí :-) Jestli chceš tak se podívej: http://www.beremese.cz/album/album.ph... Vyšetření + vyzkoušení + 4 páry 1-denních čoček + takový ty vodičky + pouzdro na čočky = asi 500,- (k tomu mi zdarma vyčistili laserem brýle, a ještě mi i ta paní přidala jeden pár čoček navíc ;-) ). Na vyzkoušení padl hned jeden pár a 4 páry jsem si odnesla dom, což bylo hrozně fajn, protože jsem tak měla ještě 2 páry na vyzkoušení a zvyknutí, jeden přímo na svatební den a 1 záložní, kdyby něco. I s cenou jsem byla spokojená, když si vemeš že většinou se čočky i s vodičkama pohybují okolo 1.500,-...tak mi to až tak hrozný nepřipadlo. Akorát to chce pár optik oběhat a poptat se, protože jsem narazila i na optiky, kde za vyšetření chtěli 600,- a v ceně byl jen jeden pár čoček určený na to zkoušení a další sis už musela za dalších asi 300-500,- koupit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.dík za informace
Odpovědět
milotice2009: ahoj, taky mi to přijde bez brýlí lepší, k těm šatům je to jak pěst na oko, byť nám normálně sluší. s optikou je to tu jak píšou ostatní - zaplatíš asi 400, oni ti všecko změří a dají ti vzorek, většinou aji s vodičkou. tu na jednodenní nepotřebuješ. ale bacha, ať si je pořádně zkusíš nosit , mě prostě některé nesedly (a většinou ti dají jen jeden druh a pak by sis měla jen tak naslepo koupit jiné, celou krabičku) mě nesedly O2 Optix, teď mám https://www.coastalcontacts.com/conta... a https://www.coastalcontacts.com/conta... Obojí v pohodě a i obchod super - kupuju si tam už léta a v pohodě, jedině to občas zdrží naši celníci, takže to chce rezervu. české optiky jsou předražené... jo a figl - vetsinou v nich na konci dne stejně trpím a tyhle kapky pomáhají - jsou to umělé slzy, nejlevnější na trhu (jiné značky i 250,-) http://www.lekarna.cz/tears-naturale-...
Odpovědět
Já jsem platila před 3 lety v Praze ve Focusu 500,- za to "učení", 1 pár čoček, nějakou tu pinzetu na vytahování, vodičku, obal a 3 kontroly zdarma. Akorát varuji, že ty jednodenní vyjdou nejdráž, a je docela problém koupit čočky třeba po 1, 2 nebo 3 ks. :-N Ty jednodenní jsem si musela koupit 2x20ks (mám každé oko dost jiné),ale u těch měsíčních mi je paní ve Focusu v Brně prodala, jako , že si to napíše, že byly na zkoušku , že jinak to prodávají po těch 6ks v balení....
Odpovědět
Profilova fotka
já také nosím brýle, akorát červené a na svatbu se to nehodí, takže jsem si řekla že brýle sundám a půjdu do čoček, i když mi každý říká že mi brýle sluší, k šatům by se to moc nehodilo sou opravdu hodně výrazné....takže od 12.1 mám čočky od Fokusu ,jsou to čočky měsíční měly by vydržet do 12.2 plus týden ,ale jelikož mám každé oka jiné jedno 1,75 druhé dva takže se další koupě prodraží, set po šesti stojí 1250 krát dva takže 2500 na půl roku za rok 5000,-záleží jaké čočky vám doktor vybere, které by byly nejvhodnější, já chci čočky jen na svatbu a po té se chci vrátit k brýlím, ale můžu říct čočky nosím 13 dní a je to super moc si to pochaluju.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak doktor Vás vyšetří na čočky a nic neplatíte ,zaplatíte až ty čočky ...stojí to 500 kč a dají Vám jedny čočky na měsíc na zkušenou.pak už jsou ceny různé prodávají se po setech třeba na půl roku.
Odpovědět
nechte si naměřit oči u doktora, vyzkoušejte si čočky tam a kupte si je přšes internet, vyjde to mnohem levněji...
Odpovědět
Článek se načítá
holky já tady v praze na Palmovce neplatila nic... měla jsem vyšetření - měření, a kupovala jsem si rovnou čočky a roztok k tomu.. Ale vyšetření jako takové bylo zdarma - mají na to i reklamu venku na obchodě... Takže stačí dobře vybírat a zbytečně neplatit!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?