Kolik stojí svatební líčení u Olgy Maláškové z Brna?

Holky prosim kolik tak stoji liceni u teto pani? Aspon priblizne. Dekuji moc
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
že by reklama ?:o)
Odpovědět
nemáte teda náhodou fotky jak líčí?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Já můžu paní Maláškovou taky doporučit - líčila mne ve svatební den (pátek) doma, zároveň nalíčila i mou sestru a účtovala si jen 300,-Kč :-) ...Koho zajímají fotky, stačí se podívat do mého svatebního alba.... Jinak před svatbou jsem si s ní domluvila několik zkoušek a vždy přijela za mnou domů, strávila u mne asi 1,5 hod a účtovala si 200,-Kč, což si myslím, že je hodně rozumná cena. Líčí kosmetikou Oriflame. Tou jsem byla nalíčená i ve svateb. den (až na podkladový make-up, ten jsem si prosadila svůj - La Roche Unifiance fluid)
Odpovědět
Profilova fotka
I já doporučuji paní Maláškovou, dneska jsem byla na zkoušce líčení a to jsem byla vyklepaná jak to dopadne a pri každym novym tahu jsem byla unesena. Rozhodne doporucuji. Pani je moc prijemna a moc poradi. Diky Vam holky, jinak bych na takovou skvelou kosmeticku nenarazila
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Paní Malášková je moc fajn a ochotná...a hlavně šikovná :) Byla jsem u ní na zkoušce minulej týden a jsem nadšená :) Už se těším, až mě bude líčit na svatbu ;) :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
ahoj holky,můžu se zeptat na vaše zkušenosti s líčením od pí. Maláškové? Bude mě líčit na svatbu,na zkoušce už jsem byla... jen by mě zajímalo,jestli vám líčení bez problémů vydrželo celý den??? Díky...
Odpovědět
ahoj, muzete mi prosim nekdo poslat kontakt do IP na pi Malaskovou, mockrat dekuji
Odpovědět
verisek: když si to necháš vyhledat googlem, tak to budeš mít rychleji ;-)
Odpovědět
uz to mam :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?