Jak se na svatbu zbavit červených fleků v dekoltu?

Ahoj, nemá někdo radu, jak se zbavit červených fleků v dekoltu.??? Naskáčou mi když jsem nervózní..a to že budu..a nebo když si dám jakýkoliv akohol.. :-(
Odpovědět
no to je problem...nekde je tu diskuze cervenani myslim a uz sme to tam nejak tak resili...jinak v dekoltu me to prijde porad min hrozny nez v obliceji - to mam ja a nemusim byt ani opita ani nervozni proste najednou to udela v mozecku cvak a sem ruda jak rak...asi nejspis se poradit s nejakou kosmetickou na hodne silnej makeup jinak nevim :-S
Odpovědět
kata : díky...je to děs... :-| Zkusím najít tu diskusi.. ;-)
Odpovědět
gabikri, to chce takovy zeleny makeup ..prodava se i v lekarne treba laroche posay ale i v sefore..nebo avene z lekarny ma nazelenale kremy, ktere funguji jako prevence ..clovek by ale nemel pit alkohol :-| a jist paliva jidla.... kdyz jsi nervozni, tak je dobry zhluboka a pravidelne dychat a myslet na neco legracniho(treba si predstav oddavajiciho v trenkach...) .. taky existuje spousta relaxacnich cviceni..urcite je najdes na netu.. mozna holky v diskuzi o prirodni kosmetice budou mit nejaky prirodni lek :-)
Odpovědět
catf: díky, zeptám se v lékárně.. ;-) Jinak je mi jasné..že je to spíš problém vnitřní..než kožní..ale já to mám už nejen z nervozity..když je třeba změna teploty..horko..zima..možná nějaké bylinky..???
Odpovědět
Gabikri: já mám ten samý problém s červenáním, taky spíš vnitřní nervozita, nebo změna počasí, vedro nebo zima....taky jsem se toho strašně bála, jak budu vypadat na fotkách, ale myslím že to není tak výrazný když jsem opálená, což v létě není problém, nebo si zajít na solárko trochu, taky jsem trochu mazala samooplaovací krém, a kosmetička mi dala docela dost make-up jak na obličej i do dekoltu a bylo to myslím v pohodě:-) měla jsem na svatbě jen známý, a ty mě znají, jak reaguju na takovýhle podněty a myslím že ani já sama jsem v ten den si toho vůbec nevšimla, zda jsem červená byla nebo ne:-)) ;-)
Odpovědět
Ahoj, trpím něčím podobným....ve vypjatých situacích mi naskáčou buďto v obličeji nebo v dekoltu červené skvrny (není to takové to "červenání", ketré je bych řekla "symetrická" záležitost), Klidně během chvilky, vydrží třeba jen pár minut a pak pomalu zmizí, takže leda se namakeupovat celá :) Pokaždé naskáčou samozřejmě na jiném místě a jinak velké, nepravidelné.... Jak píše PLami - opálit se co nejvíc (v rámci možností)...Mě samozřejmě naskákaly před obřadem, jak jsem čekala na ženicha, jak mě poprvé uvidí, pak už jsem byla tak nervózní a ani nevnímala, že hned zas zmizly a bylo to ok. Akorát těch pár minut před hradem, no :-N Hlavně mi přijde, že když je na sobě vidím, tak jsem ještě víc nervózní a nechtějjí zmizet. Jak začnu myslet na něco jiného, tak je to ok ;-) Už jsem svoje fleky "předvedla" v plné kráse před půlkou univerzity, když si mě na plese vybral kouzelník jako okusného králíka, pak při pohovoru, u doktora,... :-D A taky když jsem nervózní , tak se škrabu na krku a dekoltu a jak mám na dotyk citlivější pokožku, tak vypadám jak po vášnivé noci, jak kdybych měla samý cucflek :-N V autě jsem furt žmoulala pompadůrku a závoj, abych zaměstanala ruce :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?