Menu Forum

Hledám kosmetičku a kadeřnici na 4.7.2015 - Přeštice a okolí (Plzeň, Klatovy)?

25. únor 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
jitkasi
3
Registrovala se 9. února 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
jitkasi
3
Registrovala se 9. února 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 1 přítele. Region Plzeň.
 Hledám kosmetičku a kadeřnici na 4.7.2015 - Přeštice a okolí (Plzeň, Klatovy)?
22. únor 2015 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
iviskaa
Makeup & Visage - Ivana Kuchynková
Ivana Kuchynková PRO

Krása - Region Plzeň
13

“VOLNÉ SVATEBNÍ SOBOTY 2016: ŘÍJEN: 8., 15. . Pokud byste měly zájem o jakýkoli jiný den, tak napište. Jestliže váš termín zde není napsaný – stále se můžete zeptat, třeba bych vás stihla . Otazníčky znamenají, že termín byl poptávaný, ale není rezervovaný. Hlavně Plzeňský kraj a Praha, ale po domluvě přijedu kamkoli. Budu se těšit. Ivana”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
iviskaa
Makeup & Visage - Ivana Kuchynková
Ivana Kuchynková PRO

Krása - Region Plzeň
13

“VOLNÉ SVATEBNÍ SOBOTY 2016: ŘÍJEN: 8., 15. . Pokud byste měly zájem o jakýkoli jiný den, tak napište. Jestliže váš termín zde není napsaný – stále se můžete zeptat, třeba bych vás stihla . Otazníčky znamenají, že termín byl poptávaný, ale není rezervovaný. Hlavně Plzeňský kraj a Praha, ale po domluvě přijedu kamkoli. Budu se těšit. Ivana”
(Před 3 měsíci)

Dobrý den, váš termín mám volný. Tak v případě zájmu můžete juknout na mojí práci, když vás zaujme neváhejte se ozvat. ;) Budu se případně těšit. Ivana
22. únor 2015 v 19:51  •  www.makeup-visage.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gettheface
Adéla Šimice Art-líčení
Adéla Šimice PRO

Krása - Region Plzeň
PRO Shop: 2 inzeráty
17

“Svatební líčení, večerní, foto-makeup. https://www.youtube.com/watch?v=8WbKBwbgRY8”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
gettheface
Adéla Šimice Art-líčení
Adéla Šimice PRO

Krása - Region Plzeň
PRO Shop: 2 inzeráty
17

“Svatební líčení, večerní, foto-makeup. https://www.youtube.com/watch?v=8WbKBwbgRY8”
(Před 1 rokem)

Na každou novou nevěstu se moc těším. Termín je prozatím volný. Adéla emoticon
25. únor 2015 v 11:58  •  www.art-liceni.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
25. únor 2015 ve 12:05 • weky
fotoportrét
fotoportrét
barbora_hola_makeupartist (24 r.)
Barbora Holá - Svatební líčení a vlasový styling
Barbora Holá PRO

Krása - Region Plzeň
9
fotoportrét
fotoportrét
barbora_hola_makeupartist (24 r.)
Barbora Holá - Svatební líčení a vlasový styling
Barbora Holá PRO

Krása - Region Plzeň
9
 Dobrý den, mohu Vám nabídnout své služby, tento termín mám ještě volný emoticon Koukněte na můj profil na mou práci a budu se popřípadě moc těšit! Bára emoticon
25. únor 2015 ve 14:56  •  www.facebook.com/bhmakeupartist  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
28. únor 2015 v 17:26 • renatapimulova