Menu Forum

Hledám kosmetičku 27.8.2016,okr. Kolín

2. bře 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
andreacihakova
1
Registrovala se 23. února 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Kolín.
  • Svatba byla 27. srpna 2016
fotoportrét
fotoportrét
andreacihakova
1
Registrovala se 23. února 2016 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Kolín.
  • Svatba byla 27. srpna 2016
 Dobrý den,

sháním kosmetičku, která by přijela ke mě domů, mě nalíčit ve svatební den. Bydlím v Dobřichově, okr. Kolín. Pokud by bylo možné nalíčit i svědkyni a maminky, bylo by to super.

Děkuji za posílání nabídek
23. únor ve 14:30  •  Svatba byla v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
luciejanouskova
Make-up artist Lucie Janoušková
Lucie Janoušková PRO

Krása - Region Mladá Boleslav
18

“Milé nevěsty, uvolnil se mi termín 11.6.2016 a proto pokud ještě stále někdo nemáte na tento termín vizáž, mohu Vám být k dispozici. Pro více informací pište ;). Krásný den Lucie”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
luciejanouskova
Make-up artist Lucie Janoušková
Lucie Janoušková PRO

Krása - Region Mladá Boleslav
18

“Milé nevěsty, uvolnil se mi termín 11.6.2016 a proto pokud ještě stále někdo nemáte na tento termín vizáž, mohu Vám být k dispozici. Pro více informací pište ;). Krásný den Lucie”
(Před 6 měsíci)

@andreacihakova Dobrý den Andreo,
narazila jsem na Vaší poptávku. Pokud byste měla zájem, tak je možné za Vámi do Dobřichova dorazit ;). Termín Vaší svatby mám prozatím volný. Pro více info mě kontaktujte do zpráv, na mail, telefonicky, nebo do zpráv na FB ;).
Krásný den Lucie
2. bře v 17:13  •  www.facebook.com/lucie.janouskova.makeup.artist  • Odpověz  •  To se mi líbí