Doporučte kosmetičku na svatbu, z Pardubic

Zdravím všechny... Potřebovala bych radu od zkušenějších...bylo by možné dostat nějaký typ na příjemnou kosmetičku? Máte zkušenosti s líčením v Pardubicích? Můžete někoho doporučit nebo naopak, mám se někomu velkým obloukem vyhnout? Předem moc díky za případné odpovědi a přeju hezký den:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já bych ti poradila kosmetičku- sídlí v pasáží za Mc Donaldem. Salon slunečnice. Ale s tim líčenim ti neporadim. Máme svatbu v jeden den a na líčení už tam jdu já :-)
Odpovědět
Díky za odpověď. Jen teda trošku nerozumím Tvému dodatku ohledně společného datumu...kosmetičce zabere celé dopoledne, než někoho nalíčí, že by nestihla více lidí? Myslela jsem si, že je to rychlovka... No nic, hledám dál.
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslela, že hledáš i kosmetičku. Nás tam bude víc na česání a nalíčení. Ale můžeš se zeptat. V sobotu to dělá nehtařka. V kolik to vlastně máte?
Odpovědět
Profilova fotka
ja se necham licit u lenky sejpalove v salonu zlate slunce
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj chtěla jsem se zeptat,kde jste si vybírali šaty , dekorace na stoly a auta a kytky.teprve začínáme plánovat a hledat,tak abych už měla představu a dala to nějak do kupy.Moc děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?