Co kdybych se česala a líčila na svatbu sama?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, je tu některá, která se na svatbu česala a líčila sama? Svatbu organizuju narychlo, rozpočet je už skoro vyčerpaný, na nějaké zkoušky u kadeřnice a vizážistky není čas ani peníze. Říkala jsem si, že se učesat i nalíčit zvládnu sama - svatba je malá a spíše neformální, tak by to snad šlo, ale když tu vidím všechny ty načesané a profi nalíčené nevěsty, začínám pochybovat... :-(
Odpovědět
1
2
milada2 : nemáš zač, já nejdřív používala tenhle make-up od Lorealu, ale ty prachy mi přišly děsný tak jsem vyzoušela tenhle a už přes rok ho používám, vydrží mi měsíc a to se sním líčím denně.Řasenku bych si asi dala voděodolnou přeci jen budu bulet :-D Essence má dobrý i řasenky.
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám, že jsem to napsala špatně... chtěla jsem napsat, že se líčím NE jen tak zlehka :-) takže to mám opravdu natrénovaný :-) Sice někdy torchu ještě váhám, jestli by mi jiný styl líčení neslušel víc, ale poslední dobou jsem se už celkem "stabilizovala" :-) a asi to fakt zkusím zvládnout sama. Jen vyzkouším ten make-up :-D
Odpovědět
já si koupím akorát kvalitní makeup, jinak použiji to co mám doma. Kdysi mi dala kamarádka Lancome, že jí nesedí barva. Používala jsem ho denně, pak už bylo jen na dně tak jsem ho odložila a běžně používám jiný. Ted jsem šli do divadla, tak jsem tam vykutala poslední zbytek a viděla jsem ten rozdíl. Krásná jemná pleť bez žádné silné vrstvy, jednobarevnost...no až teď jsem ho ocenila. Tak ten si určitě půjdu koupit. Ale stojí asi 1200.
Odpovědět
jo a ještě jsem si vzpomněla: kdysi jsem dostala vzorek od Dermacolu nějaké sametové báze pod makeup, to bylo taky super. Zaplnilo to póry a vrásky a s makeupem byla krásná pleť, jen to ted nikde nemůžu sehnat. Asi mají nějaký výpadek.
Odpovědět
Profilova fotka
spousta tipů je v této diskuzi: Chci se na svatbu nalíčit sama- zkušenosti a rady :-)http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=55926&vGroupOffset=0
Odpovědět
Profilova fotka
Milado, řasenku sem zrovna dneska řešila se svou nehtařkou-vizážistkou, prý je bezbarvá voděodolná "řasenka" , kterou se dají přejet řasy nalíčený normální a bude to držet, měl by to vyrábět mj.Dermacol, já do toho půjdu, určitě to vyzkouším ještě předtím, ale s klasickejma voděod.taky nemám dobrý zkušenosti, nedělají tak pěkný řasy jako normální řasenky..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, já právě přijela od kadeřnice a mám úplně brutální ofinu :-) Byla jsem poprvé u jedný holčiny a fakt super! Chtěla jsem se s ní domluvit, že by mě učesala na svatbu, ale řekla mi, že v den naší svatby odlétá na dovču :-( Měla spoustu nápadů na super svatební účesy a prý i líčí, tak mě to fakt mrzí :-( chtěla mi doporučit kámošku na nalepení řas, ale pak si všimla, že mám sama o sobě docela "smetáky", tak to zavrhla :-) Každopádně řasenku taky budu testovat předem, buď nějakou luxusnější voděodolnou (?Burjois?) nebo tu co o ní píše Lucka (ani nevím, že to existuje). Já mám dlouhý a pěkný svoje řasy, ale po voděodolný řasence (jakékoliv značky) mi nejen vypadávají, ale hlavně se mi po nalíčení na koncích řas udělají ještě takové ocásky nebo háčky, které jsou zahnuté a vypadá to jakoby "kudrnatě", jako když se upálí konec vlasu, no prostě fuj.
Odpovědět
Profilova fotka
tak se vyfoť a ukaž nám svou ofinku! Nevím, co si představit pod pojmem "brutální ofina".. :-D ty máš ostatní vlasy dlouhý, jak je to vidět na fotce nebo delší? To by mě zajímalo, jaký účesy vymyslela? Tak třeba dohodí i kámošku na účes a líčení.. Já o tý řasence taky dneska slyšela poprvý..
Odpovědět
Profilova fotka
milada2:ahoj,kde jsi byla u šikovné kadeřnice?Taky by se mi nějaká hodila,svatba v dubnu a já nevím co na hlavě a kam jít, ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.krasa.cz/fixacni-gel-na-ra...
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem v Klieru ve Vaňkovce, jmenuje se Markéta. Brutální ofina :-) je taková ta rovně střižená ofina, která je braná z vlasů už od temene :-) Miláčkovi se to moc líbí, tak jsem ráda. Fotku bych vám klíďo ukázala...Pořád se chystám udělat si album a ne a ne se k tomu dokopat :-) Doteď jsem tak měla ofinku, ale takovou jemnou, česala jsem si ji ke straně. Ostatní vlasy už mám docela dlouhý, delší než na ikonce. Mám je ale docela jemný, tak jsem se bála, co z nich půjde učesat. Prý v pohodě, dají se do účesu nějaký podložky a vlasy pak vypadají hustě a dlouze. Chtěla bych mít účes takový polorozpuštěný... Vyčesaný na temeni a vlasy dole rozpuštěné a nějak hezky natočené. A budu mít dlouhý závoj.
Odpovědět
jo a dobrá kadeřnice dokonce v Brně, to brňačky potěší. Ten gel mám, od Oriflamu. Beru si to do bazénu, ale holky není to ono. Na normální nošení fajn, trochu to ty řasy jakoby olepí a nejsou tak husté jak po normální řasence. Na svatbu nevím nevím, možná jen na spodní řasy.
Odpovědět
Článek se načítá
pralinka: děkuju ta typ! Tady rossmann vubec není,ale v březnu pojedu na prodlouženej víkend do čr tak na to mrknu! :-)
Odpovědět
holky, prosila bych radu. Ráda bych se taky nalíčila sama, píšete tu, že jste si nakoupily "lepší" šminky.. jsou nějaké které byste mi doporučily? nebo mám jít prostě do drogerie a koupit ty nejdražší?
Odpovědět
Profilova fotka
Ani ve snu si nedovedu predstavit, ze bych se na svoji svatbu mela licit a cesat sama. :-) Rukama uz mi proslo par desitek nevest a kdyz vidim, jak je z nich vetsina rano nervozni, tak bych asi neriskovala, ze by to nemuselo dopadnout podle mych predstav kvuli tresouci se ruce. I kdyz se defacto krasou ostatnich zivim. Chapu, ze kdyz je mensi ne prilis draha svatba, ze kazdy nechce investovat do veci, ktera vydrzi jeden den a smyje se ci rozcese. Ale svatba je vlastne cela o jednom dni a ja bych chtela dokonale fotky s glamour licenim, nalepenymi rasami a perfektnim ucesem. To uz je trvalejsi pamatka. A s dobrym pocitem, ze zenichovi spadne brada - ne ulekem :-D , ale super prekvapenim. Takze kdyz luxusni saty, ktere tedy podle me uz pri vypujcce stoji take ranec, tak i uzasnou vizaz se vsim vsudy. Ale vse je to samozrejme o osobnich preferencich. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak právě já nechci vypadat v ten svatební den v obličeji úplně jinak. Samozřejmě, že chci být upravená a pečlivě nalíčená, ale od 2 vizážistek jsem vypadala jinak, a ani jednou jsem se v tom necítila - myslím, že to, jak se pak nevěsta cítí, je vidět i na těch fotkách, jak bude zářit. Tak snad to dopadne hlavně podle mých představ, už se taky trochu znám a líčím se denně. Jsme sice od budoucí švagrové přesvědčována, že budu vypadat hrozně, ale mám i názory jiných ( i jedné kosmetičky, co líčí svatby), že se můžu nalíčit sama. Na vlasy si ovšem netroufnu, to nechám na kadeřnici. ;-) Já nejsem žádná krasavice, takže stejně ani žádná kosmetička ze mě neudělá Miss :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... já si v civilu maluju jen řasy... s makeupem to neumím vůbec, tak se do toho raději nepouštím... na svatbu jsem chtěla být samo krásná :-D tak jsem byla na zkoušce u kosmetičky, která ze mne udělala princeznu, ale naprosto bez výrazu... bo mi to tak aspoň přišlo (jak nejsu zvyklá)... tak jsem si koupila černý tekutý linky, stříbrošedou tužku na zvýraznění očí, přetáhla řásou a koupila lesk na pusu a dílo bylo dokonáno... :-D znalci by mne možná vyslali někam... :-D ale byla jsem to já a manželovi jsem se moc líbila (a poznal mne) :-D , takže jsem byla spokojená :-) a nervózní jsem teda ráno nebyla vůbec :-N naopak mám pocit, že mi to tak nějak vůbec nedocházelo... byla jsem naprosto v pohodě... je fakt, že po probdělé noci, ale neklepala jsem se ani trochu :-D a všici z toho byli úplně vedle :-N
Odpovědět
luckabud : já si zase nedovedu představit, že bych měla nalepený řasy.. asi bych si připadala hrozně divně, moc se v civilu nemaluju, můj chlap to ani nemá rád, určitě by se vyděsil, kdyby mu na svatbu přišla nějaká maska se smetákama místo řas.. silvie22: taky nevím, ptala jsem se a níc :) ale koukala jsem tu, že tu doporučují firmu rossmann, že by to mělo být dobrý a ne extra drahý, tak nevím.. asi to budu muset koupit dopředu a vyzkoušet..
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?