Bělení zubů

ahoj holky.... neznáte nějaké přípravky na bělení zubů, které opravdu pomáhají? svatbu mám za dva týdny.Děkuji :-) :-)
Odpovědět
@pemamo mně skutečně pomohlo běžně dostupné white pearl. používalo se to určitě déle, už nevím přesně, tuším š týdny, ale změna byla zantelná už asi po týdnu... měla jsem pak ke konci trošku citlivější dásně, ale nic, co by neodeznělo az pár dní...
Odpovědět
zkus si jako okamzity efekt vyzkouset kombinaci olivoveho oleje, citronu a trochu soli...setkala jsem se s tím během svého pobytu v Japonsku, jako kloktadlo pri bolesti v krku..nejenze to skvele pomaha na krk, byla sjem prekvapena jak sjem mela vybelene zuby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dva tydny do svatby a beleni doma to asi nestihnes, ja nemam nijak zluty zuby ale beleni mi trvalo min 2 tydny. Ale muzes zkusit neco co je super rychly. Ja mam zkusenost s dvema pripravkama ale ted nevim nazev. Kouknu a poslu
Odpovědět
Profilova fotka
CREST 3D WHITE WHITESTRIPS je jedno, druhy je gel, ale to trva dyl nez vybeli mi prijde a v CR to asi ani nesezenes tak rychle :-( Jmenuje se to plus white. Ale kdysi kamoska neco takovyho kupovala v DM.
Odpovědět
Dva tydny pred svatbou je trochu pozde. Napada me jen zajit k hygienistce, aby zuby vycistila ona. Pouziva nejaky pisecek, co odstrani plak a ma to okamzity efekt.
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud netrváš na šetrném bělení doporučuji taky bělící pásky od CRESTu..Nevím teda za jak dlouho mi přišly, ale já je používám nárazově- nalepím, nechám 20 minut sundám, tři dny po sobě a efekt je více než viditelný :-) Mají různé druhy podle toho, jak dlouho je musíš mít na zubech apod. ale já se řídím podle sebe. Spodní zuby mám citlivější, takže jsem je bělila jen dva dny po sobě už asi před rokem a od té doby ne, vrchní jsem bělila teď po roce po druhé ten třídenní interval a budu mít zase na nějaký čas klid..Sice je to drahé,ale mě takhle to balení vydrží hodně dlouho, navíc si ty pásky stříhám ještě podélně na půl..Někdo vydrží i celých těch dvacet dní v kuse nebo kolik ale já mám po tom citlivější zuby a vážně myslím, že i ty 3 dny stačí aby zoubky pěkně svítily :-) Myslím, že když bys to objednala hned tak to i stihneš do svatby
Odpovědět
Profilova fotka
A kdybys teda nechtěla investovat tolik peněz do pásků tak i ty pasty jsou dost dobré, jen je to s nimi na dýl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem týden před svatbou dala tyto pásky a zuby jsem měla jako perly! https://www.krasaprozeny.cz/Zdravi-kr...
Odpovědět
Holky, jako zubař nedoporučuji jakékoli domácky vyrobené bělící přípravky. Např. citron naleptá povrchovou vrstvičku skloviny, soda atp. svým abrazivním účinkem tuto vrstvičku s pigmenty od kávy atd pak odstraňuje- to chápete, že je všechno špatně. Pigmenty se na zuby během pár dní pak opět usadí a výsledek je pryč. Bolest dásně a papil mezi zuby může být způsobena jejím poleptáním a papily mohou odumřít- pak vznikají mezi zuby černé trojuhelníky bez dásně. Z vlastní zkušenosti doporučuji Opalescence Tres White. Tyto nosiče naplněné bělícím gelem se mohou používat každý den. Po 3.aplikaci o dost viditelné vybělení.
Odpovědět
Profilova fotka
Opalescence také doporučuji, je to rok a pul co jsem belila a stále mi všichni chválí, jak mám bílé zuby.
Odpovědět
Profilova fotka
určitě OPALESCENCE - dá se koupit ale pouze u zubaře (není volně prodejný) ...super je příchuť melon (peroxid 16%) - před 5ti lety, když jsem si bělila poprvé jsem si kupovala celé balení, teď jsem si ale koupila pouze 1 ("injekci") a vystačila krásně na celý týden bělení (dávala jsem vždy na noc) ...zoubky jsou opravdu super, ale chce to mít vyrobené nosiče přímo na tvoje zuby...všichni mi zoubky chválí :)
Odpovědět
Zkus si do pasty pridat prasek do peciva (sodu) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 5 letech
Dobrý den, jsem dentální hygienistka.Vše co je volně prodejné si myslím, že nefunguje...ze zkušeností. Co Vám mohu doporučit je domácí bělení zubů Opalescence, které moji pacienti používají a jsou moc spokojeni, výsledky jsou vidět velmi rychle. Kdybyste měli zájem ,můžete mě kontaktovat.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Zkus bělící pásky od White Pearl, co mají na krasnyusmev. já jsem byla s výsledkem spokojená 🙂. Hlavně pozor na peroxid, ať si neodrovnáš zuby, tady ty ho neobsahují, ale ve většině bělících přípravků od jiných značek jsou.
Odpovědět
Já osobně mám nejlepší zkušenosti s bělícími proužky Crest. Používám je již několik let a spokojenost je vždy maximální 🙂 Beru je od https://vybelit.com/kategorie/belici-... a nikdy jsem nemnela zádne problémy 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, musím potvrdit příspěvek výše od dentistky... Skutečně, vyzkoušela jsem desítky přípravků, i pěkně drahých, ale k výsledkům došlo, až jsem si zuby nechala vybělit od zubní dentistky a zakoupila sadu na doma. Jedno vybělení u dentistky není tolik znát, ale potom ta domácí kúra, cca za týden nebo dva jsem už viděla výsledky 👍
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?