Svatební videoklip 24.6.2017

Dobrý den,planujeme pomalu svatbu na červen 2017,a hledám vhodného kameramana co by nám na památku vytvořil svatební videoklip.Svatba bude v Jesenikach 24.6.2017,dekuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luciie64 Dobrý den slečno Lucie, doporučil bych Vám kameramany z Ostravska Tomáše Válka, nebo Martina Lyska. Tuším, že oba mají zde i svůj profil. Pokud byste náhodou hledali i fotografa, Váš termín mám volný a v případě rezervace do konce tohoto roku, nabízím rezervaci za letošní ceny. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lucie, jsem ready a moc rád přijedu 8-) všechno info mám na profilu a všechny videa na webu, ale stačí napsat nebo zavolat kdybyste měli další otázky. budu se moc těšit, mějte se krásně! Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@luciie64 Dobrý den, veškeré info Vám zasílám do interní pošty. Rádi dorazíme, nemáme to daleko. Hezký den přeji. Vacek Roman, R&L Video
Odpovědět
Děkuji Všem za nabídky,mrknu s partnerem na Vaše stránky a každému se ozveme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala naše tvorba, dejte vědět. Do interní pošty jsem Vám poslal nějaké info. Hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den posílám interní zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravíme Vás, koukněte na náš profil případně na další stránky. Jeseníky jsou naše srdcová záležitost a zároveň domov. Myslíme, že to na videu půjde velice poznat. s pozdravem Pictures of Moments
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
@luciie64 Dobrý den, rád vám svatební den natočím. Ceník posílam do interní pošty :) S pozdravem Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme také ještě volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Dobrý den všem, prosím také o zaslání nabídek na videoklip včetně cenové kalkulace do IP - termín bude 9.9.2017, okolí Brna. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Svatby fotíme + v ceně VIDEO KLIP. Hezký den tým AMAKA, Adamcovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín, více posílám do zprávy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rád Vám natočím svatební video z vaší krásné svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Lucie, termín mám volný, rád do Jeseníků přijedu. Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád se stanu Vaším svatebním kameramanem, o kterém téměř nebudete vědět... :-) Bližší info a ukázky na webu. Samozřejmostí je i ukázka celého svatebního záznamu. Wedding videographer René Matuška
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte na: https://www.youtube.com/watch?v=D-S1u... Obvykle pracujeme v páru FOTO + VIDEO s velice příjemnou cenou ale záleží na domluvě, pokud nechcete obojí:)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte na Ivu Mažgútovou, dělala nám fotky i klip. Všechno naprosto perfektní. Iva je hrozně fajn, příjemná ženská a profesionálka k tomu - má super nápady a nemusíte se o nic starat, všechno si zorganizuje a vymyslí sama. Odpadne vám obrovská starost s památkou na ten den a výsledek bude naprosto dokonalý.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím podívejte se na můj web:) třeba zaujmu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám natočíme a zpracujeme video ze svatby, info Vám posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video Pce
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?