Svatební video, 26.9.2020, na Statku u Drsů

Dobrý den , sháním někoho kdo natáčí a vytváří svatební videa. Svatba bude 26.9.2020 na Statku u Drsů kousek od Soběslavi . Budu ráda za každé doporučení 😊 Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem vám soukromou zprávu :) Martin J.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v interní poště najdete mou nabídku :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Soběslav máme skoro za rohem :-) (40 km) nabídku posílám do zprávy. Martin.
Odpovědět
Profilova fotka
@kubnikol dobrý den, rád Vám natočím svatební video, info posílám do Vaší pošlty
Odpovědět
Profilova fotka
@kubnikol Přeji prima den, termín máme volný, a pokud by se vám líbily ukázky naší práce, svatbu vám moc rádi natočíme. Točíme od ranních příprav až po afterparty, konkrétní hodiny nepočítáme a do 3 týdnů dodáváme zhruba 15-20minutové video, záznam obřadu i klip. :-) – Pavlína, Renard Production
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Děkuji všem. Mám asi 50 zpráv . Postupně začnu sledovat ukázky a odepisovat . Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu za rozumnou cenu natočím, zasílám interní zprávu :-) Fürst production
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?