Svatební kameraman 21. 7. 2018 v okolí Jičína

Profilova fotka
Hezký den, sháníme s přítelem kameramana, který by zachytil náš svatební den. Obřad se bude odehrávat na hradě Pecka, hostina i večerní zábava se bude odehrávat v nedalekém penzionu. Máte někdo nějaký tip na schopného a kvalitního kameramana z blízkého okolí? Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Brna, ale moc rád dojedu ;) mrkněte ke mě na stránky a když se budu zamlouvat, ozvěte se a domluvíme zbytek! ;) těším se, mějte se skvěle, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zasílám Vám do soukromé zprávy více info :) S pozdravem a přáním hezkého večera, Matějka Art Weddings
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do Jičína to máme jen kousek:) Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín mám volným když budete mít zájem, klidně se ozvěte. Více info na webu nebo v profilu. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Dorý den, posílám nabídku do soukromé zprávy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @krpave Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?