Svatební kameraman, 12. 4. 2014, Lipník nad Bečvou

Dobrý den, sháním svatebního kameramana na 12. dubna 2014. Svatba se koná v Lipníku nad Bečvou. Doba natáčení cca 5 hodin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, působíme po celé ČR, není pro nás problém se do Lipníku nad Bečvou dopravit. Jsme z Hlučína, takže to máme poměrně kousek. Pokud by se Vám líbila naše tvorba, těšíme se na setkání s Vámi. Více informací naleznete na našich webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Můžete se podívat i na můj profil, nebo na náš nový web, kde naleznete veškeré informace, nebo také reference našich zákazníků. Jsme ze Zlínska a jezdíme všude, kde nás zákazníci chtějí. Lipník je kousek.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín je zatím volný. Koukněte na mé stránky, kde naleznete spoustu ukázek a referencí a případně se ozvěte. Pošlu Vám více informací a cenovou nabídku. Zdraví J. Májek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, velice rádi Vás uvítáme také na našich web stránkách kde získáte více informací. Na Vaše dotazy Vám velice rádi odpovíme.Služby poskytujeme po celé ČR. Přejeme krásný zbytek dne Irena a Zdeněk Brelovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, působíme po celé ČR. Podívejte se na náš profil zde nebo na naše internetové stránky. Pro dotazy jsme samozřejmě k dispozici. Děkuji Zdeněk Krejcar za AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky a ukazky ..... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, chcete-li originální a jedinečné svatební video, budu rád, když mě budete kontaktovat emailem nebo telefonicky. Pro rok 2014 jsem připravil nějaké novinky za příznivé ceny. Jsem z Valašského Meziříčí, ale natáčím po celé ČR i SR. Kontakty a ukázky najdete na mých www stránkách (na "beremku" jsem se ještě nezabydlel ;-) )
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?