Svatba 28.7.2018

Profilova fotka
Dobrý deň, Hľadám šikovného fotografa, kameramana v Rožnove p/Radhoštěm a okoli na dátum 28.7. 2018. Svatba sa bude konať v penzióne Staré Časy takže skusenosti s okolím uvítam :)
Odpovědět
Profilova fotka
@felys Dobrý den, rádi Vám svatbu natočíme. Posílám nabídku do Vaší pošty. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @felys , v soukromé zprávě jsem vám poslal moji nabídku. Pokud se vám zalíbí, neváhejte mě kontaktovat. Pěkný den, Miroslav Prousek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, moje reference, něco o mně a kontakty jsou na webu. Kdybyste chtěli cokoli speciálního mimo balíčky, stačí se domluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ďakujem za ponuky a osobné správy. Vašu prácu si moc rada pozriem a ozvem sa Vám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@felys Dobrý den, Také jsem připojil do pošty svou nabídku. Hezký den Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?