Menu Forum

Svatba 25.6.2016 - svatební vidio

23. bře 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
petraviktorova
1
Registrovala se 22. března 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Strakonice.
  • Svatba byla 25. června 2016
fotoportrét
fotoportrét
petraviktorova
1
Registrovala se 22. března 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Strakonice.
  • Svatba byla 25. června 2016
 Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by nějaký šikovný kameraman neměl volno 25.6.2016 na svatební video? emoticon Svatba bude v Lnářích na zámku. Za nabídky mnohokrát děkuji
22. bře ve 13:39  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den, datum mám volný, mohu Vám natočit krásné svatební video dle vaší představy, jezdíme po celé republice a děláme kvalitně a za dobré ceny. Každý si u nás vybere. Info Vám posílám do Váší pošty, koukněte a ozvěte se emoticon Zdraví Bajer video
22. bře v 18:44  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvatelier
Pvatelier
Vladimír Pinker PRO

Foto a video - Region Plzeň
PRO Shop: 3 inzeráty
1

“Do 15.3. 2016 poskytujeme 20% slevu na celodenní balíčky foto+video”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
pvatelier
Pvatelier
Vladimír Pinker PRO

Foto a video - Region Plzeň
PRO Shop: 3 inzeráty
1

“Do 15.3. 2016 poskytujeme 20% slevu na celodenní balíčky foto+video”
(Před 9 měsíci)

Dobrý den,
také si dovolím nabídnout služby našeho ateliéru. Veškeré ceny najdete na našem webu. Krásný den
23. bře v 09:50  •  www.pvatelier.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí