Svatba 17.6.2017 KARLOVY VARY ..hleda se sikovny KAMERAMAN :)

Hledáme šikovného originálního kameramana:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Rádi přijedeme. Více informací najdete na našich stránkách. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
@beautyfoto dekuju za nabidku mrknu na Vase stranky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem sice z větší dálky, ale za podívání myslím nic nedáte žejo 8-) videa jsou na stránkách v sekci video ;) mějte se skvěle, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vám poskytneme naše služby. Mrkněte na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravíme Vás, Koukněte na naše stranky a videa :) S pozdravem Pictures of Moment
Odpovědět
Dekuji uz jsem nasla
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím nabídnout naše služby. Veškeré informace, včetně cen svatebních balíčků, najdete na našem webu nebo facebookovém profilu. Krásný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 17.6.2017 mám volný termín. Rád Vám prozradím více info, kontakt i náhled mé práce naleznete na mém profilu :). Honza S.
Odpovědět
@eveline1 Dobrý den, máme stejné datum svatby :-) A také někoho sháním. Na kolik Vás kameraman vyjde, jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
@alenamat je tak super -nakonec me vyjde na 5000 a bude tam az do prvniho tance - coz mi akorad vyhovuje ;)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?