Menu Forum

Šikovný kameraman 4.7.2015 Praha-východ, Kostelní Hlavno???

27. kvě 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
hykina
15
Registrovala se 4. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
hykina
15
Registrovala se 4. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha - východ.
 Dobrý den, je mi jasné, že je za 5 minut 12, ale našel by se tu kameraman tak maximálně do 5-6 tisíc?? emoticon Jedná se o fotbalovou svatbu probíhající na hřišti.
9. dub 2015 ve 20:28  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den,
záleží co všechno by jste chtěla natáčet za tyto peníze co píšete, my ještě můžeme vzít jednu svatbu na 4.7.
koukněte na naše stránky.
zdraví Bajer video pce
9. dub 2015 ve 21:54  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
 @hykina Dobrý den. I za tuto cenu vám mohu svatbu natočit a mám zatím volno. Ceník najdete na webu pod příspěvkem. Kromě svateb jsem natáčel i fotbal a věřím, že by mě taková svatba i bavila a dala by se zajímavě natočit. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
10. dub 2015 ve 13:01  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
28. dub 2015 ve 21:44 • sisabvideo
fotoportrét
fotoportrét
vlastajachimphotography
Vlasta Jáchim Studio
Vlastimil JÁCHIM PRO

Foto a video - Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
vlastajachimphotography
Vlasta Jáchim Studio
Vlastimil JÁCHIM PRO

Foto a video - Region Znojmo
 Dobrý den,
mám zatím volno a mohu jít i výrazně pod tuto cenu! Posílám vám nabídku do pošty.
Ukázka mého videa v mém profilu!
Hezký den Vlasta Jáchim
27. kvě 2015 ve 20:38  •  vlastajachim.com  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj odkazy na svoje webové stránky.”