Menu Forum

Sháníme kameramana na 7.9.2013 - Praha, poradíte? :-)

24. dub 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
lenule007
Registrovala se 9. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 62 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 7. září 2013
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
lenule007
Registrovala se 9. prosince 2012 na beremese.cz. Přidala 62 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 7. září 2013
    Region Praha
 prosím, prosím o rady a tipy na kamerama - Praha.
9. dub 2013 ve 20:58  •  Svatba byla v září 2013  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
vca
36
Registrovala se 10. června 2011 na beremese.cz. Přidala 469 příspěvků. Má 15 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
vca
36
Registrovala se 10. června 2011 na beremese.cz. Přidala 469 příspěvků. Má 15 přátel. Region Praha.
 My meli profimovie a spokojenostemoticon Jsou tu na profi.
10. dub 2013 ve 12:40  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
labelaisabela
311
Registrovala se 20. července 2011 na beremese.cz. Přidala 208 příspěvků a 6 alb. Má 29 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
labelaisabela
311
Registrovala se 20. července 2011 na beremese.cz. Přidala 208 příspěvků a 6 alb. Má 29 přátel.
 whitelife.cz emoticon
10. dub 2013 ve 12:49  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den,
natáčíme profesionální technikou ve FULL HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR a ceny máme přijatelné, mohu také zajistit za dobré peníze i fotografa a na větší vzdálenosti jezdíme jedním autem. Prosím koukněte na naše ukázky a informace na našem webu.

Pokud budete mít zájem, prosím kontaktujte Nás co nejdříve, data se rychle plní !
s pozdravem Mirosav Bajer, Videotvorba BAJER Pardubice

PS: Váš datum máme zatím volný!
18. dub 2013 v 11:40  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sebastian_2
Sebastian Toth - kameraman
Sebastian Toth PRO

Foto a video - Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sebastian_2
Sebastian Toth - kameraman
Sebastian Toth PRO

Foto a video - Region Praha
 Dobrý den, pokud ještě nejste rozhodnuti pro kameramana, můžete se podívat se na náš profil a ukázky - a rozhodnout se až potom emoticon.. Vámi poptávaný termín je u nás zatím volný; před natáčením ovšem velmi doporučuji v dostatečném předstihu uskutečnit schůzku k seznámení se s Vaší představou a doladění všech detailů.
24. dub 2013 ve 12:59  •  www.sebistavideo.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka921
Registrovala se 4. září 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 8. června 2012
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
katka921
Registrovala se 4. září 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 1 album. Má 1 přítele. Region Praha - západ.
  • Svatba byla 8. června 2012
    Region Praha
 My jsme měli s přítelem jak fotografa tak kameramana od AP Fotostudio. Musím říct že maximální spokojenost, opravdu bez chybky. Jak pan Krejcar tak pan Jeník jsou moc příjemní lidé a můžu jenom doporučit. Jsou tu na profi...
24. dub 2013 ve 14:05  •  Svatba byla v červnu 2012  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jantrnka
Jan Trnka Productions
Jan Trnka PRO

Foto a video - Region Liberec
8

“WEDDING PROMO 2013 - Sestřih těch nejhezčích svatebních okamžiků od Jan Trnka Productions. https://vimeo.com/64130519”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
jantrnka
Jan Trnka Productions
Jan Trnka PRO

Foto a video - Region Liberec
8

“WEDDING PROMO 2013 - Sestřih těch nejhezčích svatebních okamžiků od Jan Trnka Productions. https://vimeo.com/64130519”
(Před 3 lety)

Dobrý den. Pokud stále hledáte svého kameramana, rád Vám nabídnu svoje služby. Tvoříme dynamická videa. Skvělý poměr ceny a kvality. Ukázka práce zde na profilu nebo na webu. Děkuji.
24. dub 2013 ve 20:44  •  www.jan-trnka.com  •  To se mi líbí