Sháním kameramana na svatbu v červenci 2014, Karlštejn

Potřebuji sehnat skvělého kameramana na svatbu, aby to bylo moderní a nápadité :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych nabídl své služby. Se svatbami na Karlštejně mám zkušenosti. Koukněte na mé ukázky :)
Odpovědět
Ahoj, podle mě THE BEST OF THE BEST je Leoš Brabec - primetimevideo.cz nebo Martin Cigánek. Nicméně za skvělého a nápaditého kameramana se platí. Také jsem hledala něco originálního, nápaditého, s vkusem. Něco jiného než klasické svatební video, které je pokaždé na stejné brdo. A dle mého názoru to tito dva pánové splňují.
Odpovědět
Profilova fotka
Mrněte i naši práci, určitě se Vám to bude líbit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, svatební videa se snažím dělat "trochu jinak". Pokud Vás moje práce zaujme, můžete mě kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. V červenci jsou ještě některé termíny volné. Pokud Vás práce zaujme, tak mě prosím kontaktujte. Pošlu Vám více informací a ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR, také mohu zajistit profesionálního fotografa, můžeme přijet jedním autem, vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte. PS: na Karlštejn jezdím často a připravuji ukázky ze svateb 2013.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, chcete-li originální a jedinečné svatební video, budu rád, když mě budete kontaktovat emailem nebo telefonicky. Pro rok 2014 jsem připravil nějaké novinky za příznivé ceny. Jsem z Valašského Meziříčí, ale natáčím po celé ČR i SR. Kontakty a ukázky najdete na mých www stránkách (na "beremku" jsem se ještě nezabydlel ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na naše webové stránky nebo profil zde a pokud Vás zaujmeme, kontaktujte nás a domluvíme se na podrobnostech. Děkuji Zdeněk Krejcar za AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vám poskytneme naše služby. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovlím nabídnout naše služby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?