Poradíte kameramana na svatbu prosím? 17.8.2013

Profilova fotka
nemusi stat statisice - tak primerene - ti co se mi libili jako treba profimovie uz mi nekdo vyfouk ;-( kdybyste nekdo mohl nekoho doporucit byla bych vam moc vdecna! diky moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zkuste mrknout k nám, třeba Vás naše práce zaujme.
Odpovědět
Profilova fotka
a pro jaké město? zkus tady v seznamu http://www.beremese.cz/katalog/firma/...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den ještě máme tento termín volný, pokud chcete výjimečné video, mrkněte na profil, :-))
Odpovědět
PrimeTimevideo, jednoznacne NEJ v CR.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase webove stranky jezdime po cele CR a mame dobre ceny, ktere se daji udelat i primo na miru podle Vasich pozadavku ....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pan Lukeš z Vracova, klidně pošlu ukázku i kontakt.
Odpovědět
Profilova fotka
Nenašla jsem nikde lokalitu, ale kamarádka měla svat. video i fotky u AP Fotostudio - jsou sice z Prahy ale za ní jeli až do Mostu. Můžu poslat jak ukázku (mají je na webu) tak videjko
Odpovědět
Za nás rozhodně Olda Čulík z A-film. Jeho videa jsou úplně neskutečná, je to machr ve svém oboru. http://krejbichovi.webnode.cz/posvate...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, též máme ještě volný termín, koukněte na naše stránky pro inspiraci a pokud jsme Vás zaujali, tak se klidně ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín máme zatím volný. Podívejte se na naši tvorbu, budeme moc rádi za vaši zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nahlédněte k nám na profil a zarezervujte si u nás poslední volné termíny! Vyrobímě Vám takové video, jaké vidíte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych Ti doporučila toho našeho, ale nemůžu!!! Vdávám se totiž ve stejný den jako Ty... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, pokud jste ještě nenašla toho "pravého" - kameramana:-) zkuste se podívat na naše práce, věřím že se vám zalíbí... Budu se těšit na spolupráci
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,termín máme volný. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, velmi doporučuji uspořádat osobní schůzku, v dostatečném předstihu před obřadem. Schůzka není sice nutná, ale velmi se nám v praxi osvědčila; za prvé se spolupráce stane osobnější, za druhé už v den D nemusíte myslet na to, co všechno jste ještě chtěli sdělit kameramanovi. Profil máme zde na beremese.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den. Pokud stále hledáte svého kameramana, rád Vám nabídnu svoje služby. Tvoříme dynamická videa. Skvělý poměr ceny a kvality. Ukázka práce zde na profilu nebo na webu. Děkuji.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?