Poptáváme kameramana - 3.9.2021 - Moravskoslezský kraj

Dobrý den. Sháníme kameramana na termín 3.9.2021 (pátek). Jednalo by se nejspíše o video obřadu + krátké video zachytávající momenty z celého dne. (příprava, obřad, hostina, první tanec atd.) Obřad proběhne v kostele v Sudicích (okres Opava) a hostina v polských Krzanowicích. Najdu tady někoho, kdo je na tento termín ještě volný a byl by schopný se domluvit? Roman Čajnák
Odpovědět
Profilova fotka
@romancajnak Dobrý den, informace ohledně naáčení posílám do Vaší pošty, odepište mi tam prosím. zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, doporučuji www.petrsevcik.cz, www.lucam.cz nebo www.facebook.com/BelickovaFOTOVIDEO. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přikládám odkaz na má svatební videa. https://ulrichballz.cz/svatebni-video/ Pokud se Vám bude má tvorba líbit, tak svatební termín mám volný a svatbu Vám rád natočím. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@romancajnak Dobrý večer, poslali jsme vám SZ. Budeme moc rádi za odpověď. Mějte se! Tomáš a Eva
Odpovědět
Profilova fotka
KAMERAMAN NA VAŠI SVATBU 🎬 Jmenuji se Zdeněk a společně s mojí kamerou tvořím příběhy po celé ČR 🙂 Velice rád budu součástí právě Vaší svatby💝 🌐 WEB | Nabízím také další služby (fotokoutek, svatební oznámení, kapela, kadeřnice, vizážistka a další..) 👍 Do soukromé zprávy Vám zasílám více informací 💬 Těším se až Vás poznám 🙂
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky všem. Kameraman byl vybrán a kontaktován 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Poslal jsem Vám nabídku do soukromé zprávy 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?