Originální svatební video - kameraman

Ahoj všem, sháním někoho kdo by nám natočil svatbu. Nehledám někoho kdo vytvoří klip a la záběr prstynku na větvi/střih/záběr šatů na ramínku, ale někoho kdo má trochu nápady. Nejlépe někoho kdo umí i s dronem - sami jednoho máme a můžeme zapůjčit. Termín svatby říjen 2021, místo svatby kousek od Blanska, Stodola Rudice. Zatim jsem dostala jen jeden tip a ten chtěl za 6 hodin natáčení přes 30 tisíc..a to je mimo náš rozpočet. Diky za tipy/kontakty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem Vám soukromou zprávu :) Hezké pondělí
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@martinjakubec děkujeme. podíváme se na vaší tvorbu a dáme vám vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Teri. Máte ode mě soukromou zprávu. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mohu doporučit svého manžela , dron máme taktéž v ceně , videa a ceník máme na webu
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@terry1905 Dobrý večer, informace k natáčení Vám posílám do Vaší pošty, písněte mi tam, ceny máme dostupné pro všechny ! zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte se na má svatební videa, kde najdete i svatební balíčky. https://ulrichballz.cz/svatebni-video/ Pokud se Vám bude má tvorba líbit, svatbu Vám rád natočím. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme zatím volný. Pracujeme v týmu, věnujeme se jak natáčení, tak i fotografování. Rádi za vámi přijedeme 🙂 Podívejte se na naše stránky na naši práci a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi www.4eyes.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?