Najdu kameramana za slušný peníze?

Hezký den, je možné nebo dokázaly jste to? Najít Kameramana který vám udělá pěkný záznam ze svatby do cca 10 tisíc? Nebo to je nemožné? Mě přijde že je to asi nemožné protože ať koukám a píšu tak si každý bere v tom nejlepším pripade minimálně 20tisic.😢😑chápu že s vydeem je dost práce a je to i o určitém umění ale jako 20 000 za vydeo? I kdyby nad ním stravily dva dny tak prostě to je strašně moc 😭 ale vydeo by sme chtěly je to jedna z nejhezčích památek která že svatby zůstane😍 Našli jste někoho? Pokud ano budu moc ráda za doporučení 💜
Odpovědět
@kristinadanko Video ze svatby je práce minimálně na týden a víc, ne na dva dny. Určitě jsou lidi co to udělají i za odpoledne, ale to si pak můžete natočit sama a výsledek bude úplně stejný.
Odpovědět
@jmn76 jak prokoho, myslím se že normální hezké vydeo se dá udělat rychlejš a může mít normální cenu kterou si já můžu dovolit. Kdybych hledala někoho kdo na něm bude makat týden tak zde nedávám tento příspěvek a ve výsledku když víte jak dlouho trvá zpracování vydea tak by jste měl vědět že je důležitější jak natáčí a ne jen sestřih 😍
Odpovědět
Profilova fotka
My meli video asi za mesic. A stalo to za to. Asi bych nechtela odflakle video za ani ne dva dny. To jsou pak oravdu vyhozene penize. My dali za video 14000, ale dali bychom i 20000. Kdyz uz kameraman, tak at to stoji za to. Hodne nevest si ani neumi predstavit te prace kolik je. Aby vse sedelo, pasovalo. Natocenim nic nekonci, ale teprve zacina. Nas kameraman stravil nasi svatbou tri dny, nez vse natocil. V patek si byl predtocit nektere zaberuy, v sobotu svatba a jeste v nedeli dotacel. Jo a je video ne vydeo! Vydeo vam nikdo neudela ani za 100000.
Odpovědět
Profilova fotka
Vy slovo video ani nedokážete napsat, ale tváříte se, jak je to drahé a přitom "taaaak jednoduché, že to za dva dny zvládnu i sama"? Tak to bych vám opravdu doporučila nastavit si ájfouna na stůl a udělat si to video raději sama. Bože... fakt zbožňuju lidi, kteří evidentně nemají ani šajnu o tom, jak něco funguje, ale očekávají maximální kvalitu, ideálně zadarmo. -.-
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím nevytvářejme tu agresivní prostředí. Souhlasím s tím, že s kvalitou jdou ruku v ruce odborné dovednosti, za které je potřeba si přeci jen připlatit (kolem deseti tisíc je to na rovinu prodělečná záležitost). Zkusme se o tom normálně bavit :) Myslím že to tu ocení více lidí. Díky. Kdyby si chtěl někdo přečíst kolik co stojí a za co vlastně platíte když si objednáváte fotografa nebo video tvůrce (u videa jsou ceny trochu vyšší, principy jsou ale podobné) tak koukněte na: https://martinvlcek.com/jaka-je-cena-...
Odpovědět
Musím se slečny trochu zastat, taky mi cokoliv nad 10 000 (ohledně videa) přijde moc. To je i důvod, proč video nakonec nemáme. Občas mi připadá, že některé ceny svatebních služeb šplhají do závratných výšin právě kvůli přídomku svatební. Chápu, že někdo si může dovolit plánovat stylem 'čím dražší, tím kvalitnější a nám to nevadí, dopřejeme si kvalitu' a přeji jim to 🙂 Ale na druhou stranu, nesepsula bych slečnu, že se snaží najít co nejlepší službu za co nejméně - to je normální, ne? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynasam Dobrý den Krystýno, to že slečna hledá kameramana je v pořádku. Ať si každý zařídí o co má zájem. Na svatbách je krásné to, že si ji víceméně můžeme zařídit podle svých preferencí :) Ale jistě chápete, když nevěsta poptává za cenu pod výrobními náklady, tak z logiky věci se nepotká s kvalitní nabídkou služeb. Představte si, že by po vás někdo chtěl váš odborný čas v práci a nic vám za to nezaplatil, respektive zaplatil, ale vy víte že máte větší náklady o výdělku ani nemluvě. Je dobré mluvit o tom že určitá práce něco stojí. Jestli chcete vědět více, doporučím kouknout na článek který jsem napsal o trochu výše, kde to popisuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristynasam Tak pokud na to nemam, tak to nevyuziju. Do restaurace taky clovek neleze, pokud na to nema. To same plati i u videa. Pokud na to nemate, tak to budete muset ozelet. Nebo nasetrit. My setrili a planovali 2 roky. A mohli jsme si celkem vybirat. Blbosti jako vysluzky jsme zrusili, vyzdobu jsem si chystala sama a byla jednoducha (hodne svetylka a prirodniny, ubrousky usila, krajkove ubrusy jsem udelala ze zaclon, svicky za par korun v Ikei, zavarovacky z domu), snidane u nevesty a zenicha nebyla. Na cem jsme nesetrili tak jidlo a piti, fotograf, kameraman. Ale kdybychom nemeli na kameramana, tak ho nemame. Ale v klidu jde nasetrit. A to s manzelem oba pracujeme a studujeme zaroven a manzel nepracuje na plny uvazek. Proste jsme nekupovali blbosti pred svatbou, nekourime. To hned usetri clovek. A nemuseli jsme ceny u svatby nejak extra resit.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@martinvlcek @martinvlcek @martinvlcek @martinvlcek to je samozřejmě v pořádku že si za svoji kvalitou vydea stojíte a od toho se odvíjí cena to je jasné ale taky vás nehledam já hledám levného Kameramana. tak nechápu že to zde komentujete.
Odpovědět
@iviiiii vy jste asi zaspala dobu nebo jste si nevšimla že každý člověk má jiné možnosti jiný plat a jiný život? že každý člověk nemá možnost nasetrit na kameraman třeba 20 tisíc? Ale to neznamená že takového nenajde nebo ho mít nebude.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
@iviiiii Člověk může vlézt do levnější restaurace, respektive může se poptat jestli někdo o takové neví. Nevidím na tom vůbec nic špatného, to jsem chtěla zdůraznit. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Hele lidi, kašlete na to. Je to jak házet hrách na zeď 🙂 Každý vnímá kvalitu evidentně jinak a když jsou pro slečnu pěkná videa za 10 tisíc, tak ať si najde kameramana za 10 tisíc. To máte jak s tím jídlem, což tady už padlo. Někdo chodí na burger do vyhlášené restaurace, někdo do Mekáče. Oboje si najde své zákazníky. Já výstup levného kameramana viděla, nelíbilo se mi to a připadalo mi to, jak videoklip z roku 1990 sestříhaný ve Windows Movie Maker. Neříkám, že tak vypadají všechna levnější videa, ale jsou evidentně lidé, kterým to nějak takto provizorně stačí a přijde jim to hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Jsem schopný za 10 000 Kč (10 hod. na svatbě) video udělat. Delší video+ videoklip, ale natáčím jen ve Zlínském kraji 🙂
Odpovědět
@iviiiii čo furt máte s tím hotové za dva dny? Důležitá je prvotne práce odvedená v ten den JAK A CO natočí. Sestřih je na druhém místě!
Odpovědět
@katterinka1 Přesně to jsem se tu snažila předestřít... 🙂 Koukám, že se může diskuze "zvrhnout" i na beremese.
Odpovědět
Nepochopim, jak někdo může napsat vydeo 20x za sebou...
Odpovědět
@kristinadanko Já myslím že podle toho jak se vyjadřujete, tak tu kameramana už nenajdete ani náhodou, resp. nedokážu si představit že by do toho někdo šel . Už teď jsou z vás cítit problémy.
Odpovědět
Profilova fotka
Prajem pekný deň, poprosím viesť diskusiu vecne, odpovedať na tému zakladateľky s konkrétnymi tipmi a radami slušne a odpovedať si navzájom najmä bez urážania či nadávok. Daná diskusia a aj celé Beremese nie je o kontrole gramatických chýb (samozrejme slušne upozorniť môžeme) a ani o tom, aby sme človeka urážali v prípade, že má určitý rozpočet a rád by si doprial to, po čom túži. Bola by som preto rada, keby sme si navzájom pomáhali a reagovali na komentáre tak, aby v diskusiách nevládla negatívna atmosféra a aby sa dodržiavali naše Podmienky používania. To samozrejme platí pre všetky strany (zakladateľ témy aj diskutujúci). Ďakujem za pochopenie. Miška, 4nets Team
Odpovědět
@kristinadanko Myslím, že jsem tu zahlédla někoho, kdo "točil prvně svatbu a hrozně ho to chytlo." Bohužel si nepamatuji jméno, akorát myslím, že tam bylo omezení v rámci nějakého kraje a ta přezdívka byla něco jako ricosss nebo nějak podobně.
Odpovědět
@kristynasam ano, ale to bylo spíš pro pobavení. Nabízel natočení svatby na mobil. To nechceš 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jestli někdo chce svatební video taky ho dokážu udělat do 10tis a myslím že v nadstandardní kvalitě včetně servisu. Ale aby to bylo rentabilní musí to být poblíž Brna, na placu jen část dne, mimo víkend a sezonu :) To jsou všechno věci co cenu navyšují. Jde to i kvalitně, ale je potřeba něco oželet, když je dopředu pevně daná cena :) Lidi co to umí si to nechají v sezoně zaplatit, aby je to živilo a zaplatilo náklady i mimo sezonu, kdy je svateb poskrovnu. Tak to prostě je, aby tvůrci přežili a některým i něco zbylo do osobního života.
Odpovědět
@jmn76 Já ne, ale co my víme, třeba paní ano, když hledá levnější variantu.
Odpovědět
@jmn76 vy musíte mít s problemama hodně zkušenosti když je tu hned zmiňujete. Já jednam s lidmi slušně ale úplně mě vytocilo že se na něco slušně zeptám na fóru kde to má bejt příjemné a místo odpovědi dostanu nášup jakých negativních řečiček.
Odpovědět
@martinvlcek fajn, tak vidím že se někdo našel a nejste jediný, hledala jsem a našla sem jen si vyberu. Jen teda zas další člověk... nerozumím proč sem píšete ty ostatní veci o sezóně atd já sem se na ně neptala. 🙈😂
Odpovědět
@kristynasam děkuji za zastáni a přeji hezký den. Dal se už zde nebudu vyjadřovat protože lidi umí bejt jen povrchní a zlý, nedokážou jen prostě poradit a nebo jit dal. Musejí si prostě prosadit sve.😂🙈🍀
Odpovědět
Profilova fotka
@kristinadanko Dobrý den, Kristýno, zmiňoval jsem to, že v sezoně a o víkendu (=běžný svatební termín), což je například i ještě teď, je cena za práci jiná než mimo sezonu (nenapsala jste termín). V pátky a soboty ve svatební sezoně, tvůrci co mají práce dost (včetně mě) nebudou pracovat za náklady. Ti co nemají práci (nejsou tak dobří nebo začínají) se vám třeba ozvou. Ty slova jsou pro kontext, aby jsme se všichni navzájem chápali :) Na rovinu to že tady diskutuji z toho žádné zakázky nemám (zákazníky mám z jiných míst než z beremese) snažím se tu jen trošku narovnávat povědomí (mezitím co upravuji fotky) o tom kolik co stojí a snažím se pomáhat s řešením dotazů a problémů co nevěsty mají. Přeji ať najdete toho správného kameramana a ať se vše daří :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?