Menu Forum

Najde se kameraman v okolí Frýdku-Místku do cca 6500,- ?

17. srp 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
marriet1 (30 r.)
1
Registrovala se 30. srpna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 15 příspěvků. Má 1 přítele. Region Frýdek-Místek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
marriet1 (30 r.)
1
Registrovala se 30. srpna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 15 příspěvků. Má 1 přítele. Region Frýdek-Místek.
  • Neví, kdy bude svatba
 emoticon
28. bře 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@marriet1 Nejsme sice z Frýdku-Místku, ale zaslal jsem Vám zprávu. emoticon Martin Lysek
28. bře 2014 v 11:36  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rcvideo
Roman Cieślar - RCVIDEO
Roman Cieślar PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
1
fotoportrét
fotoportrét
rcvideo
Roman Cieślar - RCVIDEO
Roman Cieślar PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
1
 @marriet1 Dobrý den, jsem s Třince a ve Frýdku-Místku a jeho okolí natáčím běžně.
Zaslal jsem Vám zprávu do IP.
Děkuji a přeju pěkný den.
Roman Cieślar
28. bře 2014 ve 14:45  •  www.rcvideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 10 měsíci)

Doporučuji Tomáše Valka ze Svatebního HDV studia. Je z Petrovic u Karviné, ale do Frýdku-Mástku by si nic neúčtoval. Super cena, super práce. Pokud byste sháněla fotografa, můžete navštívit mé webové stránky, kde najdete galérie mých svatebních fotek. Přeji hezké dny a příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
28. bře 2014 ve 21:23  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
 Doporučuji Zdeňka Bártu, je sice z Čavisova, ale dojede kdekoliv, je to milý, mladý kluk, který je nesmírně šikovný. Přiznám se, že jsme ho vzali vlastně z nouze, když jsme se cca 14 dní před svatbou rozhodli, že bychom chtěli kameramana, tak jsem ho našla na netu a bez jakýchkoliv recenzí jsme do něj šli. emoticon Stál 7000 Kč, dovezl nám video domů v nejvyšší kvalitě, pak nám dal dvě DVD, na kterých je cca 45 minutové video, 10minutový medailonek a asi 5 minutové rozhovory s naší rodinou a přáteli. emoticon Moc pěkně udělané a za krásné peníze. emoticon Přikládám zkrácené video z celého dne. emoticon https://www.youtube.com/watch?v=iQljtaiZhVk
28. bře 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 3 měsíci)

Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky emoticon
28. bře 2014 ve 22:59  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Služby mohou u nás nabízet jen naši Profesionálové. ”
14. dub 2014 v 16:38 • magdalena1997
fotoportrét
fotoportrét
curandera
2
Registrovala se 31. července 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
curandera
2
Registrovala se 31. července 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den. Svatbu máme sice až v květnu 23.5., ale už se pomalu koukáme po někom, kdo by nám vyhovoval jak fotograf, tak kameraman. Budeme mít svatbu s obřadem nejspíše v Ostravě (Nová radnice) a hostinu potom ve F-M. kdyby tady někdo z vás měl kontakt na dobré fotografy a kameramany, prosila bych o kontakt a ukázku jejich práce. Moc děkujeme emoticon
17. srp 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí