Menu Forum

Najde se kameraman v okolí Frýdku-Místku do cca 6500,- ?

17. srp 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
marriet1 (30 r.)
1
Registrovala se 30. srpna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 15 příspěvků. Má 1 přítele. Region Frýdek-Místek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
marriet1 (30 r.)
1
Registrovala se 30. srpna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 15 příspěvků. Má 1 přítele. Region Frýdek-Místek.
  • Neví, kdy bude svatba
 emoticon
28. bře 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@marriet1 Nejsme sice z Frýdku-Místku, ale zaslal jsem Vám zprávu. emoticon Martin Lysek
28. bře 2014 v 11:36  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rcvideo
Roman Cieślar - RCVIDEO
Roman Cieślar PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
1
fotoportrét
fotoportrét
rcvideo
Roman Cieślar - RCVIDEO
Roman Cieślar PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
1
 @marriet1 Dobrý den, jsem s Třince a ve Frýdku-Místku a jeho okolí natáčím běžně.
Zaslal jsem Vám zprávu do IP.
Děkuji a přeju pěkný den.
Roman Cieślar
28. bře 2014 ve 14:45  •  www.rcvideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

Doporučuji Tomáše Valka ze Svatebního HDV studia. Je z Petrovic u Karviné, ale do Frýdku-Mástku by si nic neúčtoval. Super cena, super práce. Pokud byste sháněla fotografa, můžete navštívit mé webové stránky, kde najdete galérie mých svatebních fotek. Přeji hezké dny a příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
28. bře 2014 ve 21:23  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
curdibilka
9
Registrovala se 28. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 659 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nový Jičín.
 Doporučuji Zdeňka Bártu, je sice z Čavisova, ale dojede kdekoliv, je to milý, mladý kluk, který je nesmírně šikovný. Přiznám se, že jsme ho vzali vlastně z nouze, když jsme se cca 14 dní před svatbou rozhodli, že bychom chtěli kameramana, tak jsem ho našla na netu a bez jakýchkoliv recenzí jsme do něj šli. emoticon Stál 7000 Kč, dovezl nám video domů v nejvyšší kvalitě, pak nám dal dvě DVD, na kterých je cca 45 minutové video, 10minutový medailonek a asi 5 minutové rozhovory s naší rodinou a přáteli. emoticon Moc pěkně udělané a za krásné peníze. emoticon Přikládám zkrácené video z celého dne. emoticon https://www.youtube.com/watch?v=iQljtaiZhVk
28. bře 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 2 měsíci)

Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky emoticon
28. bře 2014 ve 22:59  •  www.zz-production.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Služby mohou u nás nabízet jen naši Profesionálové. ”
14. dub 2014 v 16:38 • magdalena1997
fotoportrét
fotoportrét
curandera
2
Registrovala se 31. července 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
curandera
2
Registrovala se 31. července 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den. Svatbu máme sice až v květnu 23.5., ale už se pomalu koukáme po někom, kdo by nám vyhovoval jak fotograf, tak kameraman. Budeme mít svatbu s obřadem nejspíše v Ostravě (Nová radnice) a hostinu potom ve F-M. kdyby tady někdo z vás měl kontakt na dobré fotografy a kameramany, prosila bych o kontakt a ukázku jejich práce. Moc děkujeme emoticon
17. srp 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí