Kameraman Zlín 17.9.2016

Neznáte prosím nějakého schopného kameramana s přijatelnou cenou ze Zlínska?díky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, myslím,že naše ceny jsou rozumné. Navštivte prosím náš web, kde naleznete veškeré informace, ceník, ukázky prací, nebo třeba také reference našich zákazníků. V případě zájmu mě kdykoli kontaktujte. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím mám volno a hlásím se :) jsem z Brna, ale tři roky jsem ve Zlíně studoval a miluju to tam :) mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vaší svatbu natočíme. Info jsem Vám poslal.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, :-) rád se také nabídnu a dovolím si Vás pozvat na své web stránky, možná Vás osloví některý z klipů v galerii. Samozřejmostí je, že Vám poskytnu k nahlédnutí i na celý svatební fllm Budu se těšit René
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji Lukáše Janalíka z Holešova. Jen nevím, jestli bude mít volno. Nám svatbu točil a z výsledku i jeho přístupu jsme nadšení ! ! !
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky a informace, nyní mrknu na všechny videa a ozvu se těm, kteří nás zaujmou :-) Děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, klidně mrkněte i na naše stránky nebo sem na ukázky v profilu :-) Váš termín je ještě volný a ve Zlíně jsem každý den ;-)
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky, již máme vybráno. Přeji mnoho spokojených zákazníků!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?