Kameraman - září 2016

Ahoj, hledáme kameramana na naši svatbu ve Dvoře Pecínov (okres Benešov). Budeme rádi za vaše nabídky nebo doporučení. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer @nail1 , dovolil bych si nabídnout svoje služby :) Pošlu Vám soukromou zprávu s detaily, které přiblíží moji práci. Mirek
Odpovědět
Profilova fotka
@nail1 Dobrý den. Jsem svatební kameraman a rád Vám natočím Vaši svatbu. Více informací najdete na webu pod příspěvkem, nebo mě kontaktujte. Hezký den přeji. Zdeněk morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám cenu do Vaší pošty, koukněte a v případě zájmu se mi ozvěte, krásný den přeje Bajer video pce
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku na svatební video jsem Vám poslal do interní zprávy. Přeji hezký den. Vladimír Dvořák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu ráda pokud se podíváte na můj web, kde naleznete ceník a portfolio. Miroslava
Odpovědět
Profilova fotka
@nail1 Dobrý den :-) , také si dovolím nabídnout své služby. Rád Vás pozvu na své stránky. Pokud Vás má tvorba osloví, klidně mne kontaktujte, poskytnu bližší informace. Mějte se krásně, René
Odpovědět
Profilova fotka
@nail1 Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
@miroslav_prousek I ja vvás poprosím o více info, dekuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @pavzal , poslal jsem Vám zprávu. Mirek
Odpovědět
Profilova fotka
@nail1 Nabízím náš tým a psa k tomu! :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?