Kameraman / video 11.11.2022

29. bře 202230

Dobrý den, poptáváme kameramana na naši svatbu, která pravděpodobně proběhne na hoteli Vršatec nebo v okolí. Jde nám i o videozáznam celého obřadu (svatební mše), natočení proslovů,a klíčových momentů celé svatby 🙂 Za nabídky děkujeme 🙂

• Dobrý den
    Tento termín mám volný 🙂 Vytvářím krátký klip společně s dokumentací z celého dne Pokud by Vás má tvorba oslovila, neváhejte se na mne obrátit 🙂
    Hezký den
    S pozdravem David Kafka

• Dobrý den, moc rád Vaší svatbu natočím, jezdím po celé ČR a k dispozici mám i dron.

Všechny podrobnosti zasílám do interní zprávy.

• @radamaga  Dobrý den.
    Rád vám váš Svatební den natočím, mám ještě volný termín. Více informací na mém profilu. Stále velice příznivé ceny pro tento rok (kompletní ceník mám na svém webu).
    S přáním hezkého dne Roman Bláha

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Banda sympaťáků, kteří do každé zakázky dávají vše a dojedou za Vámi kamkoliv. Foto, video i svatební DJ - vše v nejvyšší kvalitě a s maximální péči.
    Natočím váš svatební den po celé ČR. Točím na profi techniku a kromě krátkého medailonku na hudbu vám dodám i delší cca. 45 minutové video.
    Jmenuji se David a žiji v Praze, pokud budete chtít natočit svatební video, či video jiného tématu, neváhejte se na mě obrátit. Dojíždím po celé ČR.

Články od našich partnerů
    Výběr svatebního termínu podle numerologie
    4 tipy pro moderní a zároveň nadčasové svatební fotografie
    Instax na svatbě jako nevšední zážitek
    Archiv článků od partnerů