Menu Forum

Kameraman střední čechy 1.8.2015

13. bře 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
eri_ador
1
Registrovala se 17. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Svatba byla 1. srpna 2015
fotoportrét
fotoportrét
eri_ador
1
Registrovala se 17. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Svatba byla 1. srpna 2015
 Ahoj, sháním kameramana na 1.8.2015 - střední Čechy, nevíte někdo o nějakém dobrém? díky
18. únor 2015 v 11:04  •  Svatba byla v srpnu 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den,
natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR a Slovensku.
Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne. Také Vám můžeme udělat i Vámi zpívané hudební svatební klipy ve kterých si zahrají a zazpívají novomanželé, včetně svatebních hostů. Vše je na domluvě. Celý takto upravený záznam Vám předáme v originálním svatebním obale. DVD má i menu kapitoly.
Dále nabízíme letecké záběry z RC dronu.
18. únor 2015 v 19:59  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, doporučuji pana Bajera z videotvorba.kvalitne.cz ostřílený mazák a hlavně šikovný kameraman, je pro mě radost s ním spolupracovat.
23. únor 2015 v 19:27  •  www.photosnirer.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

@eri_ador Krásný den! Termín Vaší svatby máme ještě volný, a protože bydlíme ve středních Čechách, rádi k Vám dorazíme. emoticon Točíme vždy ve dvou, konkrétní hodiny práce nepočítáme a editovaný materiál dodáváme již do 10 pracovních dní.

Konkrétní cenovou nabídku si dovoluji zaslat do interní zprávy a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby! emoticon
18. únor 2015 v 11:18  •  www.kachnaproduction.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@eri_ador Dobrý den, nejsme přímo z nejbližšího okolí, ale velmi často ve středních Čechách natáčíme, ve svatební den nelimitujeme natáčení hodinově, snažíme se zachytit atmosféru svatebního dne takovou, jaká ve skutečnosti byla. Více informací nejen o našich prací, naleznete v odkaze pod tímto textem. S pozdravem Martin Lysek emoticon
18. únor 2015 v 11:18  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
 @eri_ador Dobrý den. Mohu vám nabídnou své kameramanské zkušenosti a natočit vám svatbu. Ceník najdete na webu pod fotkou. Zdeněk Morávek - kameraman
18. únor 2015 ve 14:10  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete videa, která prezentují naši práci. Budeme rádi, když se ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
18. únor 2015 ve 20:11  •  svatby.apfotostudio.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

Dobrý den, rádi vám nabídneme naše služby. Váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
19. únor 2015 v 08:33  •  www.4eyes.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prostudio2
proSTUDIO2 foto-video
Dan Šimek PRO

Foto a video - Region Zlín
4

“Svatební alba na našem webu http://www.prostudio2.com/#!svatby-alba/c5uv”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
prostudio2
proSTUDIO2 foto-video
Dan Šimek PRO

Foto a video - Region Zlín
4

“Svatební alba na našem webu http://www.prostudio2.com/#!svatby-alba/c5uv”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den.
Termín máme volný.
Kdyby byl zájem, shlédněte náš web, kde máme ukázku jak fotografií, tak i videotvorby.
Pište nebo volejte, ať máte vzpomínky..
Pohodový den přeje
team prostudio2
19. únor 2015 ve 21:51  •  www.prostudio2.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

24

“Koukněte na svatební klip Martiny a Michala v secesní Ville Voyta v Praze. https://vimeo.com/189433762”
(Před 3 dny)

fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

24

“Koukněte na svatební klip Martiny a Michala v secesní Ville Voyta v Praze. https://vimeo.com/189433762”
(Před 3 dny)

@eri_ador Dobrý večer. Termín Vaší svatby mám volný. Koukněte prosím zde na můj profil, nebo ještě lépe na web, kde najdete spoustu ukázek a referencí od nevěst. V případě dalších dotazů se ozvěte.
Zdraví Jirka
20. únor 2015 ve 20:00  •  www.svatebnivideo.majek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dvorakvideo
Dvořák VIDEO - videoslužby
Vladimír Dvořák PRO

1

“Https://www.facebook.com/dvorakvideo”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
dvorakvideo
Dvořák VIDEO - videoslužby
Vladimír Dvořák PRO

1

“Https://www.facebook.com/dvorakvideo”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den, nabízíme Vám naše služby s 20ti letou zkušeností. Naši práci si můžete prohlédnout na facebooku nebo na našich webových stránkách.
Nabízíme profesionalitu, zodpovědný přístup, spolehlivost a maximální nasazení. Specializujeme se na svatební videa již 20 let a jsme připraveni zodpovědět jakékoliv Vaše dotazy emoticon. Nezapomeňte, že fotografie a video je to jediné co Vám může připomenout Váš krásný den, tak přejeme šťastnou ruku při výběru toho správného profesionála. Věříme, že se rozhodnete správně. Vladimír Dvořák – Dvořák VIDEO.
4. bře 2015 ve 12:40  •  www.dvorak-video.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
okplus_tv (32 r.)
Svatba netradičně
Ing.Michal Karabec PRO

Foto a video - Region Louny
1
fotoportrét
fotoportrét
okplus_tv (32 r.)
Svatba netradičně
Ing.Michal Karabec PRO

Foto a video - Region Louny
1
 Dobrý den, naše tvorba svatebního videa, svatebního klipu je tvořena klipovou technikou včetně leteckých záběrů. Našim cílem je, aby svatební video nebyla pouze romantika. Náš přístup je, aby pro novomanžele svatební kameraman nebyl přítěží, ale podílel se na zábavě a dobré atmosféře. Z toho pak vzniká veselý a vtipný svatební klip, který si novomanželé pouští s radostí opakovaně, krom samotného dvd. Ukázky a další zasílám do interní zprávy emoticon

Michal Karabec
10. bře 2015 ve 21:56  •  www.televizezatec.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
videstud
VideoSevcik.cz
Milan Ševčík PRO

Foto a video - Region České Budějovice
6
fotoportrét
fotoportrét
videstud