Kameraman pro svatbu 8.9.2018 v Kostelci u Kyjova (Morava)

Ahoj, poptávám kameramana pro naši svatbu, která bude v sobotu 8. září 2018 ve vinném sklípku v Kostelci u Kyjova na jižní Moravě. Obřad i hostina budou v jednom místě, očekáváme cca 85 hostů, obřad plánován nejdříve od 12h. Rádi bychom zachytili přípravy i příjezd hostů a pak zbytek svatebního dne až cca do 20h (večerní zábava). Chceme, aby výsledkem bylo zhruba hodinové video. Možnost natáčet i dronem vítáme. Děkujem předem za nabídky, Míša a Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu. Nabídku posílám do SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @michaelalovecka , do soukromé zprávy jsem vám poslal svoji nabídku. Pokud se vám zalíbí, neváhejte mě kontaktovat. Pěkný den, Miroslav Prousek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Termín mám zatím volný, stačí mrknout na můj profil a webovky. Jsem z moravy, mám to k vám kousek ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád Vaší svatbu natočím. Více informací, kontakt i náhled mé práce naleznete na mém profilu. :) Jan Syrový
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @Michaelalovecka Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - Foto a Video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám Vám nabídku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Termín máme zatím volný. Rádi natočíme Váš svatební den. Výsledky naší práce můžete shlédnout na našem profilu. Nabídku posíláme ve zprávě. Světlana a Radek
Odpovědět
@radek_zachytto_cz Dobry den, diky za Vasi reakci na mou poptavku, Vase prace je velmi zajimava a libi se mi! Mohu pozadat o predbezne naceneni dle pozadavku stanovenych v me poptavce? Moc dekuji, preju krasny den, Misa
Odpovědět
@jansyrovy Dobry den, dekuji za Vasi reakci na mou poptavku. Je mozne, abyste mi prosim zaslal na email alespon pribliznou cenu nataceni tak, jak ho poptavam? Moc dekuji, krasny vecer, Misa
Odpovědět
@tellos Dobry den, moc diky za Vasi reakci na mou poptavku! Divala jsem se na Vas web a rada bych pozadala o upresneni ceny jednotlivych balicku, ktere nabizite. Moc dekuji, Misa
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?