Kameraman na září

Dobrý den, poptávám kameramana na 19.9.2020 - místo obřadu (11:00) a hostiny Třebíč. Představovala bych si záznam od příprav po 1. tanec a něco málo až se rozjede zábava. Děkuji za nabídky. Eva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den Evi, mrkněte na můj profil, je tam odkaz na videa a když se vám budou moje filmy zamlouvat, stačí se ozvat do formuláře, určitě se domluvíme. Mějte se hezky, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se postavíme do fronty.Ukázky i svatební ceník najdete na našich stránkách. Ceny jsou včetně dopravy. Ať vám vše dobře dopadne
Odpovědět
Profilova fotka
Vážení a milí snoubenci, rád se stanu součástí Vaší svatby a zachytím nezapomenutelné okamžiky. Můžete se na mne 100% spolehnout a svůj den D si užít naplno. Jsem fotograf a kameraman na volné noze, působím v ČR i v zahraničí. Kreativní tvorba je pro mne posláním. Ceník a ukázky práce najdete na webu. Těším se na Vás! Eduard
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Evo, do Třebíče to mám celkem blízko a rád bych vám svatbu natočil. Posílám zprávu s podrobnostmi :) Hezký den, Martin
Odpovědět
Profilova fotka
@evaf29 Dobrý den, rádi natočíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Termín volný, pokud budete mít zájem ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
@evaf29 dobrý den ,posílám info do váší pošty, zdraví bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu za rozumnou cenu natočím, podrobnosti a ukázky mé práce zasílám do interní zprávy :-)
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky. Po velmi dlouhém vybírání jsem už toho správného kameramana našla :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den, poptávám kameramana na Svatbu Den: 4.9.2021 Lokalita: Panský mlýn u Opavy Děkuji za nabídky, prosím do SZ. - Natočení příprav, obřad, zábava tedy cca od 8h do 21h. - Sestřih svatby + Profesionální videoklip s hudbou Michal
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?